Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi aerodrom | Продажба на станови Скопје во населба Аеродром како novi stanovi aerodrom, stanovi aerodrom prodazba достапни на Пазар3

Stanovi aerodrom | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан во Kisela Voda, Козле, Центар, Штип, Карпош 1, Тафталиџе 1, debar maalo, Битола, Струмица и секако Аеродром. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен стан со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за станови на Пазар3!
Пазар3 е структуриран за да ги олесни врските помеѓу купувачите, закупувачите и продавачите низ различни локации, вклучувајќи ги населба Кисела Вода, Аеродром, Центар, Штип, Карпош 1, Дебар Маало, Битола и Струмица. Очигледно, платформата нуди рационален процес на пребарување, охрабрувајќи ги корисниците да користат специфични клучни зборови за поефикасни резултати, како што се „reklama 5 stanovi aerodrom, pazar 3 stanovi aerodrom, stanovi aerodrom reklama5, reklama5 stanovi aerodrom". За поединци кои сакаат да се движат на пазарот на домување во Скопје или кој било друг Македонски град, Пазар3 е сајт за поддршка, со цел да се поедностави продажбата на станови. Вашиот идеален дом Ве чека.

16 апр. 13:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:15
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 250 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 апр. 14:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 250 ЕУР

Број на соби: 3,5

Вчера 16:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 62m2 Novo Lisice, 2 spalni

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam garaza vo Aerodrom

Број на соби: 1
Вчера 12:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Aerodrom kaj TC Biser

153 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 11:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 66m2 so tri spalni i garaza od 26m2 Aerodrom

99 500 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan Aerodrom 64m2 so dve spalni

103 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten 69m2 stan so 3spalni Centar

1 650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Онлајн
17 апр. 14:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam 81+5m2 stan vo Novo Lisice sporti FFM

96 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera vo Aerodrom 27m2 novogradba

51 500 ЕУР

Број на соби: 1
17 апр. 13:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov namesten stan vo Cevahir Sky City so parking

189 500 ЕУР

Број на соби: 4
17 апр. 13:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan od 40m2 so edna spalna vo N.Lisice

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
17 апр. 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO AERODROM-GET CAFFE

160 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 апр. 11:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
17 апр. 10:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Станови за продажба во Аеродром (тел:071 600 275)

1 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 апр. 10:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava renoviran stan od 56m2 vo Aerodrom

86 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 апр. 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Cevahir

550 ЕУР

Број на соби: 2
17 апр. 08:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

DVOSOBEN STAN VO AERODROM, TOBAKO

78 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 20:55 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 34m2 vo Micurin

1 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 16:27 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan vo Aerodrom

105 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 апр. 14:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM, DZEVAHIR

124 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 14:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Trosoben stan vo Reonski Centar - Aerodrom

92 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 14:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Аеродром

165 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
Онлајн
16 апр. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben stan vo Novo Lisice

98 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Cetvorosoben namesten stan vo Aerodrom

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:17 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 250 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 апр. 14:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 250 ЕУР

Број на соби: 3,5
16 апр. 14:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan vo Novo Lisice kaj Avionce

89 500 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 14:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nova garsonjera vo Aerodrom

51 500 ЕУР

Број на соби: 1
16 апр. 13:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Dvosoben stan so garaza vo Aerodrom

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OK57. Se prodava stan 106 m2 vo Novo Lisice

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 13:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 13:17
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 13:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 12:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan vo Hipodrom 73m2 so 2 spalni

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 12:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Ново лисиче

1 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava polunamesten stan od 89m2 vo Aerodrom

160 000 ЕУР

Број на соби: 4

Огласи за продажба на станови во Аеродром, Скопје и цела Македонија


Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот стан. Независно дали продавате stanovi strumica, stanovi aerodrom, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите станови со генерално детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков стан. Користете ги долунаведените клучни зборови за подобра prodazba na stanovi vo skopje и да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: pazar 3 stanovi aerodrom, stanovi aerodrom reklama5, reklama5 stanovi aerodrom, novi stanovi aerodrom и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашите недвижнини или нов стан.


Пребарувај недвижности и stan vo Aerodrom на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за најчесто барано од сите категории низ Скопје, Аеродром, Карпош 1, Мичурин, Центар, Тетово и цела Македонија од продажба на станови во изградба и спремни luksuzni stanovi, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време за пронаоѓање на станови (двособен стан, стан во мичурин, mali stanovi skopje продава стан или издава стан).


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, локација, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот стан во Аеродром, стан во ново лисиче или гарсоњера во скопје, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации