Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 57m2 vo Aerodrom

0 МКД

Се продава од: Ristana Nikolova 11 јан. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stan za mladi i umetnicki dusi so specificen vkus...
Vo nego veke dve decenii vladee mir,harmonija,sloga...
Vo nego nestata traat dolgo..
Ima samo 57mk i e na 3ti kat vo mala zgrada pozadi Tri Biseri,nas.Aerodrom ...
Povelete na 071390141 ke se dogovorime ...
Ristana Nikolova
071390141
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации