Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Garsonjera so dvor od 50m2 vo Kozle

51 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 11 јан. 17:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата

Deloven prostor na odlicna lokacija -
Ubav nov stan 65m2 vo Kozle -
NOV STAN VO HROM 47 200 ЕУР
Trosoben stan vo CENTAR  Katolicka 60m2 so dvor 330 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava garsonjera od 34m2 plus dvor od 50m2 vo nova zgrada vo Kozle.
Garsonjera e kompletno svrtena kon jug so sto e mnogu svetla i nudi privatnost kakva sto ne se naogja cesto. Sama zgrada izgradena e po site standardi vo pogled na instalacii, greenje, izolacija itn.
Specijalen prednovogodisen popust - garsonjera so dvorot za samo 51 200 EUR so vklucen danok!

Povekje informacii na mob: 077/700-236 Antonija
Sifra 22245
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 077 700 236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2896 Огласи во продавницата
Moderno namesten stan vo Debar Maalo 350 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO KOZLE 200 ЕУР
ITNO I POVOLNO STAN VO TAFTALIDZE 64 000 ЕУР
STAN VO CENTAR 39 600 ЕУР
Кон почеток