Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 27 септ. 14:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата

Stan na idelana lokacija vo Centar 500 ЕУР
Odlicen stan vo Centar 135 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO KARPOS 4 0 МКД
NOV STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO CENTAR 270 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Нов комфорен стан од 54м2 на одлична локација во Дебар Маало. Станот се наоѓа на четврт кат во зграда со лиф и располага со дневна соба, една спална соба, приватно греење, клима уред, комплетно опремена кујна и тоалет
Property One
  Online
078259681
Property One

Property One

1012 Огласи во продавницата
ULTRA MODEREN STAN VO CENTAR ID3260A 550 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA PLOSTAD SLOBODA 525 ЕУР
Kuka za semejno ziveenje 300 000 ЕУР
Prostran magacin 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации