Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moderno ureden stan vo Centar

92 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 26 фев. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Property One

Property One

980 Огласи во продавницата

Se iznajmuva moderen stan vo Centar 400 ЕУР
Nov trosoben stan vo Centar 1 300 ЕУР
Plac vo Volkovo 90 000 ЕУР
Se iznajmuva dvosoben stan vo blizina na Gradezen 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Станот располага со 3 спални соби и пространа, модерно уредена дневна. Се наоѓа во близина на основното училиште Песталоци.
Станот се продава наместен со цена од 96 000 евра и празен 92 000 евра
Property One
078306083
Property One

Property One

980 Огласи во продавницата
KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
KOMPLETNO NOV I STILSKI UREDEN STAN ZA IZNAJMUVANJ 600 ЕУР
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН НА ВОДНО 0 МКД
МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ВИЗБЕГОВО 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации