Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar kaj Katolicka

0 МКД

Се продава од: Risto 01 септ. 18:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan kaj Katolicka Crkva 41 m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации