Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2022 09:50

Bukefal AS nov stanben objekt vo Hrom

ЕУР

Објавени: авг. 03 09:50
Прегледи: 2358
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS , prodava nov stanben objekt vo Hrom , pozadi SP Planet .
Na 10 minuti do City Mall
Zgradata e locirana vo ubava , mirna , zelena ,urbana lokacija , idealna za urbano i moderno domuvanje .

MINI ZGRADA
PR + 3KATA + POT
Na prizemje ima 5 stana
1vi , 2ri , 3ti kat po 8 stana na kat

Ostanati stanovi za prodazba :

PRIZEMJE
- Stan br.5 od 49m2
- Stan br.3 od 67m2

PRV KAT
- Stan br.9 od 47m2

VTOR KAT
- Stan br.15 od 55m2 ( so dve spalni sobi )
- Stan br.17 od 47m2

TRET KAT
- Stan br.25 od 47m2

MANSANDRA
- Stan br. 32 od 43m2
- Stan br. 34 od 78m2
- Stan br. 36 od 65m2
- Stan br. 37 od 46m2

Zgradata e kvalitetna gradba A klasa ,
- firma Karpos
- ADING
- tarket 14mm
- prozori so 8 komori
- komplet opremeno kupatilo so sanitarija
- plochki

Greenje : so inverter klimi VIVAX

CENA : 1250 evra po m2 so vklucheno ddv
Cenata e fiksna !!!

ZGRADATA KE BIDE VSELIVA VO MAJ 2023 GOD .
KOMPLETNO CISTA DOKUMENTACIJA , IMA LIST ZA PREDBELEZUVANJE NA GRADBA .
Kupuvachite mozat da apliciraat za stanben kredit vo banka .

POVELETE NA OBJEKT , ZA LICNO DA SE UVERITE VO KVALITETOT NA GRADBA , A NIE KAKO DOBRI DOMAKINI KE VI GO PREZENTIRAME PROEKTOT .

Kon tel : Viki - Bukefal AS : 📞 078356889

Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации