Оглас од претпријатие Објавени: јул. 15 2021 09:42

Stan od 111m2 vo Gorce Petrov Skopje

ЕУР

Објавени: јул. 15 09:42
Прегледи: 136
Se prodava stan vo Gjorče – Skopje.
Vo kvadratura od 111m2, gi ima slednite prostorii:⁣
Dnevna soba ⁣
Kujna i trpezarija⁣
4 spalni⁣
2 Toaleta⁣
2 terasi⁣

Orientacija: južen.
Stanot e na 4ti kat vo zgrada bez lift.⁣
Adresa: bul. Ǵorče Petrov vo blizina na Opštinata .

Cena: 675 evra/m2 ili 75 000 evra.
Za poveḱe informacii, obratete se na:⁣
Filip 077641410⁣
Stefani 071345955⁣
Šifra: 028821
Опис на линк

Милошевски

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница

улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата

077641410

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации