Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo Hrom

0 МКД

Се продава од: Марина 17 ноем. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава двособен комфорен стан во Хром, комплетно реновиран, нови ПВЦ прозори, влезна врата, нова кујна, бања, со засебна спална соба, дневна, балкон, подрум, слободен паркинг. Станот е 50м2, со поглед на Водно, во близина има градинка, училиште, маркети.. Комплетно е реновиран и се продава наместен. Цена по договор.

072 267 480
072 267 450
Марина
Марина
072 267 480
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации