Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:16
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Козле

89 400 ЕУР

Број на соби: 2
13 апр. 17:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
15 апр. 17:01
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан 56м2 во ГрандПрестиж Тафталиџе 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 03:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Karpos Mlecen

2 300 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 21:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

110 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 17:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nov stan od 98m2 na ul.Prashka,Taftalidze

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

76 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 16:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA 4-SOBEN STAN VO KOZLE

1 900 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 14:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам стан во Карпош 3 / Prodavam stan vo Karposh 3

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 13:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan 65m2 vo Karposh 1

350 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben namesten stan vo Karpos 2

87 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava namesten stan 86m2 vo Kozle

1 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Вчера 11:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 56m2 vo Taftalidze 1

100 800 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renoviran namesten stan 96m2 Karpos 4 kuli

115 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 11:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 49m2 so dvor kaj Nova gimnazija Taftalidze 1

83 300 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 82m2 vo Aleksandrija Vlae

107 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS MAKEDONIJA

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 11:16
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Козле

89 400 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

✅️SALE✅️Stan 74m2 Taftalidze 1 do NOVA High School

127 000 МКД

Број на соби: 3
Вчера 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 10:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo Kozle kaj gradinkata Prolet 46m2

89 400 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo blizina na NOVA-Taftaligje

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 08:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ VERO

1 700 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 14:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 3, POZADI CITY MALL

99 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 14:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Бардовци

1 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
16 апр. 14:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan - novogradba vo Taftalidze 2

1 750 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dupleks stan vo Taftalize kaj Hotel Karpos

107 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben unikaten stan so dvor vo Kozle

306 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Karpos 3 - Leptokarija

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 14:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kompletno namesten i renoviran stan na Ruzveltova

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosoben stan vo Karpos 1 kaj Policiskata stanica

134 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan so garaza vo Taftalidze 1 - Vero

1 850 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 13:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Karpos 1 so garazno mesto

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 13:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan od 134m2 vo Karpos

1 550 ЕУР

Број на соби: 5
16 апр. 13:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dvosoben stan vo Kozle vo blizina na Kanela

90 300 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 12:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Dupleks stan vo Bardovci

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 апр. 12:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan 58m2 vo Taftalidze 2

99 600 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 12:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Odlicen 3-trosoben stan 58m2 Centar

120 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 11:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

DVOSOBEN STAN VO HROM

70 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 апр. 10:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Deloven prostor vo Taftalidze 1 pozadi Vero

40 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 апр. 10:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA stan vo Kozle

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 апр. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Luksuzen dupleks vo Karpos Taftalidze

1 860 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
16 апр. 10:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации