Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA TAFTALIDZE 1 KAJ KATASTAR

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 јун. 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ЕВИДЕНТЕН БР: 11222
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Мирна и атрактивна локација.
Приземје 96 м2
Прв спрат 120 м2
Поткровје 120 м2.
Дворно место 300 м2
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток