Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos

60 000 ЕУР

Се продава од: Valentina 07 јан. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
prodavam trosoben stan so dva balkona,dve spalni,dnevna tri pomosni prostorii,dve kupatila,podrum,kujna,trpezarija stanot ima odlicen raspored
Valentina
078 544 011
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации