Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE NA ODLICNA LOKACIJA

70 000 ЕУР

Се продава од: STAN 29 авг. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Visoko prizemje , renoviran ,dnevna ,kujna ,dve spalni sobi i edna rabotna. orjentacija sever jug .greenje gradcko parno, so stanot ima podrum od + 10 m2 i obezbeden parking prostor za poveke od edna kola.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации