Македонски | Shqip | English |

Dvosoben stan vo K.Voda Itno

Се продава од: Vlatko 27 јан. 18:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Kisela Voda
Површина: 52 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Se prodava dvosoben stan vo K.Voda na atraktivna lokacija so moznost za dogradba .
Нема посетени огласи
Кон почеток