Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Itno prodavam stan - Со Пазар3 секогаш може да продавате и купувате брзо и лесно

Пазар3 Ви нуди одлична можност за продажба на вашите недвижности, почнувајќи од живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи, како и продажба на станови насекаде во Македонија, и тоа со само еден клик!


Огласете се, и направете prodazba na stanovi vo skopje, prodazba na stanovi vo stip или извршете продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, prodazba na stanovi vo ohrid, како и вон Скопје на лесен и едноставен начин, благодарејќи му на Пазар3!
16 апр. 13:24
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 15:27
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam stan so preubav raspored

71 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 апр. 17:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно се продава стан во карпош 1

150 000 ЕУР

Број на соби: 4

Денес 06:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan neposredno do Aerodrom i Novo Lisice

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 06:46 Станови  ·  Струга

STAN vo top lokacija!

72 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 06:42 Станови  ·  Струга

STAN kat 1 (vo top lokacija!)

80 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Денес 03:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA GARSONJERA

100 МКД

Број на соби: 1,5
Денес 03:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov stan 49m2 - kisela Voda sproti rasadnik

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 03:49 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavaat stanovi vo Avtokomanda

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА СТАН ВО ПАРК (ЦЕНТАР)

300 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 3

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se Prodava Stan 51 m/2 na 5 - kat

33 500 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Cetvorosoben stan vo Karpos Mlecen

2 300 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 03:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Битола

Нов трособен стан во Ариа, 91м2

118 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:07 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stan vo Cento

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na Bugarska Ambasada

112 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

110 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан Центар, 66 м2, одлична состојба

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан Центар, 66 м2, одлична состојба

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 20:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Кичево

Stan na 2ri sprat 89m2 na top lokacija

850 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ubav cetirisoben stan 96m2 vo Gjorche Petrov

1 250 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NOVA STANBENA ZGRADA PR+4KATA+POT POZADI MERCEDES

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 20:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 20:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:47 Станови  ·  Куманово

Se prodava stan od 103m2 na ul. "Stojan Arsov" (nad Sokolana

Број на соби: 4
Вчера 19:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

GARSONJERA 31 M2,BLIZU FON I GODI !!!

40 300 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 17:16 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava nov stan od 98m2 na ul.Prashka,Taftalidze

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO STAN SO TRI SPALNI KAPISTEC

1 680 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

EKSKLUZIVNO NOV DVOSOBEN STAN SO DVOR VO CENTAR

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Stanovi vo Centar

1 850 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 16:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ

76 900 ЕУР

Број на соби: 2,5
Вчера 16:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava garsonjera vo Gradski Zid

55 000 ЕУР

Број на соби: 1
Вчера 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Kapistec

130 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 16:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 56m2 so dve spalni sobi vo K. Voda

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 16:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan so 3 spalni na Vodno i prekrasen pogled

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 16:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАРПОШ 1

110 000 ЕУР

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е идеалното место за продажба на станови?


Огромна посетеност - доколку сакате вашата продажба на станови да биде реалиазирана во најкус рок, тогаш една од предностите на огласување на Пазар3 е и големата посетеност!


За ваша информација, преку 70 000 дневни посетители ќе имаат прилика да го разгледаат вашиот оглас за “prodavam stan”, “kupuvam stan vo skopje”, “се продава гарсоњера”, како и продажба на станови скопје и во останатите градови во Македонија!

Веродостоен сајт - Пазар3 не само што е веродостоен сајт, туку е и најголемото и најпознатото купопродажно и огласувачко место во државата, што е одлична можност за секој кој што е во потрага по станови, или пак сака да направи брза продажба на станови.

Откако ќе објавите оглас за продажба на станови, бидете сигурни дека за кратко време ќе бидете контактирани од многубројни заинтересирани клиенти за вашата продажба на станови скопје, продажба на станови во градба, продажба на нови станови карпош, продажба на нови станови во кисела вода и тн!

Одлични алатки за користење - постоечките алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на оглас, ќе Ви помогнат многу во продажба на станови, бидејќи оние кои што се заинтересирани ќе можат да пребаруваат огласи, а Вие, кои нудите продажба на станови би можеле да ги известите посетителите за вашата намера!

Имено, полето за пребарување и филтрите се на ваш дофат, и истите ќе можете да ги користите за да добиете персонализирани огласи откако ќе внесете фраза која асоцира на вашата потреба - "стан во џевахир", "стан во охрид", "najnovi oglasi za prodazba na stanovi vo skopje", "продажба на станови скопје", и тн.

Ако пак сакате регистрирате оглас за продажба на станови, тогаш Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт, како и кон објавување на лесни и едноставни огласи за читање!

Како до лесна продажба на станови?


Огласете се - преку огласување на Пазар3, шансите за продажба на станови кои се во ваша сопственост е можеби и најдобриот начин за постигнување на оваа цел, бидејќи ако не го сторите тоа, никој не би знаел дека воопшто продавате станови.

Цена - консултирајте се со финансиски експерти, агенција на недвижности, или пак распрашајте се за цената според квадратура и локација на вашите станови.

Зошто? Бидејќи постои огромна разлика во цената во продажба на станови. На пример, продажба на нови станови во кисела вода имаат различна цена од продажба на нови станови карпош, или пак продажба на станови во охрид не се ни малку слични ако сакате да направите продажба на станови скопје.


Фотографирајте - објавете професионална фотографија и зголемете ја заинтересираноста на вашиот стан во џевахир, стан во охрид, односно направете ја самата продажба на станови многу полесна!

Секој би сакал да види како изгледаат вашите станови, па на тој начин, најмете професионален фотографер кој успешно би ги прикажал вашите станови во вид на слика.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации