Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

3 soben nov stan vo Taftalidze 1

140 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 ноем. 16:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Se izdava 3 soben stan vo Debar Maalo 330 EUR
Se izdava kombiniran del prostor vo N Lisice 400 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 350 EUR
DVOSOBEN STAN OD 47m2 DEBAR MAALO 37 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава нов 3-собен стан во Тафталиџе 1, во близина на Нова Гимназијата,од 103м2 + 40м2 тараса + двор заграден ,новоградба, вселлив Декември 2018 година, со две спални со можност веднаш да се направи и , дневна,трпезарија, кујна, 2 бањи.Има три големи лизгачки врати што излагаат во дворот . Станот е во мала приватна зграда .Има ламелиран паркет, ПВЦ Рехау столарија со тројно стакло, алумин.ролетни.


е.б. 10177

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Кон почеток