Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ НА ВОДНО

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 23 авг. 10:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Продажба на нови станови на одлична и мирна локација на Водно во непосредна близина на Турска резиденција и ресторан Баба Цана.

➡️ 83м² со 3 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
➡️ 1-2 и Птк

Објектот е во напредна фаза на градба и се гради според сите стандарди со висококвалитетни материјали на изведба.

➡️ предвидено и планирано вселување во објектот е декември 2019год.
➡️ прз+2+птк кадешто приземјето е гаражен паркинг простор
➡️ 6 станбени единици во целиот објект
➡️ мултисплит инвертер систем на ладење и греење
➡️ прва класа плочки и санитарија
➡️ под од брендот таркет
➡️ прекрасен поглед кон градот
➡️ 4-сезонски прозори
➡️ медијапан внатрешни и блиндор надворешни врати
➡️ лифт
➡️ паркинг
➡️ листови за предбележување на градба

💵 Цена: 1100 евра/м² со вклучен ДДВ + 1% агенциска провизија

📆 Термин за посета и разгледување на становите може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲 078/ 433-337
📧 [email protected]
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
078433337
Leaflet
Кон почеток