Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA DOM NUDI AERODROM 3 S STAN 77m2 4 KAT

60 000 ЕУР

70 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: agencija DOM 19 ноем. 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
AERODROM DO STELA
--------------------------------------------------------
S(24754 )
Se prodava 3-soben stan 77m2 so 2-spalni
na 4-kat od 7-kata zgrada.Orientacija Jugo/Istok
i Severo/Zapad.
Cena:60000evra
--------------------------------------------------------
NUDI:DRUSTVO ZA PROEKTIRANJE INGENERING
I POSREDUVANJE SO NEDVIZEN IMOT"DOM"
SKOPJE
tel.077/888-877
[email protected]
-----------------------------------------------------------
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации