Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 86m2 vo Aerodrom komletno renoviran

0 МКД

Се продава од: Sonja 09 мар. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam stan vo Star Aerodrom na ul. Vladimir Komarov, br.25, so prekrasna mestopolozba, dvoetazen 86m2 (60+26), plus 36m2 kompletno legalizirani za proshiruvanje na podkrovjeto. Stanot e kompletno renoviran. Se naogja na jugo-zapadna strana.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации