Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KOZLE

62 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 23 мар. 12:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN 86M2 VO TAFTALIDZE 1 300 ЕУР
DUKAN OD 50m2 VO NOVO LISICE 65 000 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
NOV STAN VO KARPOS 3 62 100 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО КОЗЛЕ КАРШИ СТУДЕНСКИОТ ДОМ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ВО НИСКА ЗГРАДА СЕ ПРОДАВА ДВОИПОЛ СОБЕН СТАН ОД 56М2 СО ТЕРАСА + ФРАНЦУСКИ БАЛКОН И 25М2 ПОДРУМ ВО СУТЕРЕН , НА 1/2 КАТ, ПАРНО + КЛИМА, ОРИЕНТИРАН С/Ј, ИМА МОЖНОСТ ДА СЕ ИЗВЕДЕ УШТЕ ЕДНА СПАЛНА, СО ИЛ.Ш.6556
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Se izdavaat  deloveni  prostori  vo Centar 300 ЕУР
STAN VO MADZIR MAALO 95 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 79 500 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor vo Centar 250 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации