Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Micurin

59 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 29 јан. 13:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Se izdava kancelariski prostor od 112m2 vo Centar 500 ЕУР
4 SOBEN STAN VO KARPOS 3 95 500 ЕУР
Dvosoben stan od 58m2 vo Aerodrom 58 000 ЕУР
Se izdava prazen stan vo strog Centar 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО МИЧУРИН ВО БЛИЗИНА НА СРЕДНОТО УЧИЛИШТЕ ДИМИТАР ВЛАХОВ СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ПОНОВА ЗГРАДА ОД 60М2 НА 2/4 КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО ОРИЕНТИРАН Ј/И,СО ИЛ. Ш.5876
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR CENTAR I KISELA VOD 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN DELOEV PROSTOR DEBAR MAALO 270 ЕУР
SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR 520 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации