Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Novo Lisice od 66m2 na 2ri kat

57 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Идеал хаус 12 дек. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во Ново Лисиче на 2ри кат од 66 м2 со две спални, и вградени плакари во ходникот. Има парно.
Цена: 57.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Кон почеток