Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:19 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

ПРОДАЖБА НА НОВ СТАН ВО МАВРОВО.

1 190 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 11:39 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

ПРОДАЖБА НА СТАН ВО МАВРОВО

790 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 06:46 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se iznajmuva apartman vo Mavrovo

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
08 јул. 14:45 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Adora's Apartment - Mavrovo daily Rent

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
01 јул. 12:06 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Nov stan vo kompleks Mavrovo

Број на соби: 2,5
01 јул. 12:06 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Nov stan vo kompleks Mavrovo

Број на соби: 2,5
01 јул. 12:06 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Nov stan vo kompleks Mavrovo

Број на соби: 4
30 јун. 11:42 Викендици  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se izdava vikendicka vo Mavrovo

500 МКД / месечно

23 јун. 11:58 Соби  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se izdava stan od 35m2

23 јун. 08:59 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

Маврово - куќа

Број на соби: 5
20 јун. 20:55 Викендици  ·  Гостивар  ·  Маврово

Vikendica vo Mavrovo

80 000 ЕУР

05 јун. 20:37 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Продажба на станови во Маврово/Mavrovo

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
05 јун. 19:32 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Vip plac vo mavrovo

250 ЕУР

04 јун. 09:17 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se izdava stan vo Mavrovo

Број на соби: 1,5
01 дек. 00:16 Викендици  ·  Гостивар  ·  Маврово

Vikendica vo Mavrovo Nikiforovo

21 мај 21:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

SE PRODAVA KUKA VO LEUNOVO EKSTRA CENA

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
16 мај 08:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

Plac vo Mavrovo

130 ЕУР Намалена цена

12 мај 15:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гостивар  ·  Маврово

PLAC BO MAVROVO

150 ЕУР

07 мај 13:49 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

Prodavam 5 apartmani vo Mavrovo

111 ЕУР

Број на соби: 2
03 мај 14:12 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

Stan vo Mavrovo

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
26 апр. 08:29 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se iznajmuva apartman vo Mavrovo

Број на соби: 1
20 апр. 10:06 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

Villa Lux 2 Mavrovo

Број на соби: 3
Површина: 170
15 апр. 12:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Vila vo Mavrovo

Број на соби: 3,5
08 апр. 09:47 Викендици  ·  Гостивар  ·  Маврово

Se iznajmuvaat apartmani vo Mavrovo Маврово

5 ЕУР

06 апр. 22:07 Куќи/Вили  ·  Гостивар  ·  Маврово

Objekt vo Mavrovo

850 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Гостивар  ·  Маврово

Skoda octavia 2.0

4 800 МКД

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Гостивар  ·  Маврово

Mazda5 1.6

6 500 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Гостивар  ·  Маврово

Mazda5 1.6

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 мар. 04:48 Автомобили  ·  Mazda  ·  5  ·  Гостивар  ·  Маврово

Mazda5 1.6

6 500 МКД

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации