Македонски | Shqip | English |
30 јул. 12:21 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

Kukja vo Mavrovo, nad Hotel Srna

30 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
17 апр. 21:33 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

KUKA VO MAVROVO ZA STAN VO SKOPJE

69 000 ЕУР

Број на соби: 8
03 апр. 02:02 Куќи/Вили , Гостивар , Маврово

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO SO PREKRASEN POGLED

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
Кон почеток