Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор frizider,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: frizider | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 19:51 Соби  ·  Охрид

Smestaj vo Ohrid

550 МКД / дневно

22 мај 15:19 Соби  ·  Охрид

Sobi i studia vo Ohrid

550 МКД / дневно

22 мај 14:07 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Se izdavaat apartmani

21 мај 10:09 Кампинг возила  ·  Охрид

IIzdavam-prodavam kamp vo GradisteOhrid

2 000 МКД

20 мај 22:00 Соби  ·  Охрид

Sobi vo naselba Raca Villa D&M

30 апр. 12:42 Станови  ·  Охрид

Nov stan vo centar so parking luksuzno opremen

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
27 апр. 21:10 Соби  ·  Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid Vila Veronika

16 апр. 11:55 Соби  ·  Охрид

Apartments Vela novo trokrevetno studio

15 апр. 10:00 Станови  ·  Охрид

FOR RENT lux stan najstrog centar do Postata so garaza

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
02 мар. 19:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Охрид

Mercedes GLK 350cdi 4 Matic

15 050 ЕУР

02 јан. 21:59 Соби  ·  Охрид

Se iznajmuvaat dve sobi vo Ohrid so posebno kupatilo

450 МКД / дневно

07 дек. 22:01 Соби  ·  Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid so Klima

05 окт. 14:36 Станови  ·  Охрид

Se izdava ednosoben stan vo Ohrid

6 500 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
23 септ. 08:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

SANRAJS Prekrasen NOV Stan 41m2 na 3 kat jug vo centar

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 авг. 10:34 Соби  ·  Охрид

Sobi smestuvanje vo Ohrid

5 ЕУР / месечно

13 авг. 10:46 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat apartmani vo centarot na Ohrid

17 јул. 16:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Lux apartman so pogled na ezero strog centar Ohrid

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 јул. 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Smestuvanje / Apartman vo centar za 3 lica so parking

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
17 јул. 15:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Smestuvanje Apartman vo strog Centar do postata

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
17 јул. 15:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Smestuvanje / Apartman vo centar za 4/5 lica so parking

45 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
17 јул. 15:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero strog centar

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
17 јул. 15:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Smestuvanje / Apartman vo centar za 2 lica so parking

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
03 јул. 07:26 Кампинг возила  ·  Охрид

KAMP PRIKOLKA VO ELESEC

27 јун. 14:18 Соби  ·  Охрид

Prijaten smestaj vo Ohrid

550 МКД / дневно

13 апр. 11:21 Соби  ·  Охрид

Apartmani vo stariot del na gradot sproti Kadmo

600 МКД / дневно

09 апр. 17:20 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid

450 МКД / месечно

06 апр. 18:53 Соби  ·  Охрид

APARTMENTS VELA - PESTANI OHRID

15 мар. 14:06 Куќи/Вили  ·  Охрид

Vila Kristijania

340 000 ЕУР

Број на соби: 7
14 мар. 11:15 Машини и Инвентар  ·  За Ресторани и Кафулиња  ·  Охрид

Nova oprema za pekara

17 јан. 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo Ohrid od 46m2

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
28 окт. 14:32 Станови  ·  Охрид

Komforen stan vo Ohrid Centar

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
02 окт. 17:06 Куќи/Вили  ·  Охрид

Vila Kristijania

Број на соби: 7

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување frizider | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации