Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Работа и бизнис | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:15
Линк
Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin 44 m2

300 ЕУР / месечно

Денес 20:31
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР


Денес 21:28 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 21:25 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 20:31
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Денес 20:30 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prevoz transport selidbi

16 ЕУР Намалена цена

Денес 20:14
Линк
Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА

300 ЕУР / месечно

Денес 19:42 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Центар

Ducan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Онлајн
Денес 18:04
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

МОЛЕРИСУВАЊЕ

Денес 17:23
Линк
Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

izdavam magacin 89 m2

300 ЕУР / месечно

Денес 16:39 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renoviranje i adaptacija na stanovi, kukji I delovni objekti

Денес 16:38 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rusenje i Renoviranje na stanovi,kuji i delovni prostorii

180 ЕУР

Денес 16:38 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Rusenje, renoviranje i adaptacija na objekti

Денес 14:52 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Rent a car D&D

25 ЕУР Намалена цена

Денес 14:11 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Карпош

Магацински простор за издавање

1 ЕУР / месечно

Денес 13:34 Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se izdava magacinski prostor

Денес 13:20 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor termo izolacioni fasadi so vrven kvalitet

Денес 13:01 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 12:36 Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ovlasten procenitel

Денес 12:17 Претпријатие Деловен простор  ·  Магацин  ·  Скопjе  ·  Скопје

Magacin ili proizvodna hala 620m2 Hrom

1 350 ЕУР / месечно

Денес 12:12 Услуги  ·  Преводи на текстови  ·  Скопjе  ·  Центар

ovlasten sudski preveduvac

350 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje, Oglasi za vrabotuvanje, Baram rabota | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации