Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за вработување на лица за нега и чистење

Најди работа и вработи се! Регистрирај оглас за работа и најди работник!Во категоријата "Нега и Чистење" на Пазар3.мк компаниите можат да ги објавуваат своите огласи за вработување на работници за нега на стари лица и чистење, а невработените лица може да најдат работа во соодветната област.

12 апр. 07:36
Линк
Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE BARA HIGIENICARKI


Денес 11:06 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Higenicarki

13 апр. 22:48 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Higienicarka

12 апр. 07:36 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE BARA HIGIENICARKI

05 апр. 11:29 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

POZAJMICI

26 мар. 20:42 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Негователка со 24 часа

26 мар. 20:35 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Негователка со 8 работни часа

26 мар. 20:27 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Негователка со 8 работни часа

26 мар. 10:56 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Higenicar/ki

25 мар. 00:04 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

Nega na stari lica

24 мар. 20:03 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se baraat higienicarki

22 мар. 14:00 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Higenicar/ki

20 мар. 10:02 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se baraat higienicarki

16 мар. 16:30 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara rabotnik

15 мар. 10:49 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara rabotnik

13 мар. 18:54 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Higenicar/ki

12 мар. 14:44 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara negovatelka so 8 casa rabotno vreme

06 мар. 09:03 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Негователка со 8 часа

06 мар. 09:03 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Негователка со 24 часа

23 фев. 15:38 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se bara zena za rabota

18 фев. 11:05 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

Hemisko

16 фев. 08:14 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baram kukna pomosnicka

1 МКД

12 фев. 15:53 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Негователка со 24 часа

12 фев. 15:46 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Центар

Негователка со 6 часа

12 фев. 15:37 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Скопје

Куќна помошничка

09 фев. 09:40 Нега и Чистење  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Higenicar/ki

02 фев. 20:56 Нега и Чистење  ·  Штип

Higienicari

30 јан. 14:13 Нега и Чистење  ·  Прилеп

cistejne na stanovi kuki

Огласи за работа во Скопје, Кочани, Битола, Кавадарци, Струмица, Прилеп, Штип, Струга, Гевгелија и другите градови низ земјава.Домашна нега на стари лица


На прашањето "Што е подобро, домашна нега или старски дом?" голем број луѓе одговараат со "Домашна нега".


Концептот нега на стари лица во домашни услови, претставува одличен начин за нега на старите болни или изнемоштени лица, и задоволување на потребите на старите лица на професионален начин сепак овозможувајќи лицето да продолжи да живее во сопствениот дом.Доколку имате потреба од ангажирање на ваква личност, оваа категорија е местото каде што може да огласувате дека барате негувател или негувателка на стари лица. Доколку пак, Ви е потреба работа во оваа дејност, исто така може да регистрирате оглас наведувајќи за какви лица би можеле да се грижите.Чистење и одржување на домаќинства


Чести се огласите каде се вработува лице за помош во домаќинството и чистење на домови. Исто така, голем број на луѓе и ги нудат своите услуги за чистење на станови, куќи или чистење на деловни објекти.Тука може да ги погледнете и огласите на фирмите за професионално чистење, па да ангажирате обучена хигиеничарка или хигиеничар, за чистење на Вашиот стан, куќа или деловен простор.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации