Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Opel | Pazar3

Antara , 1
Astra , 9
Corsa , 1
Omega , 2
Tigra , 2
Vectra , 10
Zafira , 2
30 ноем. 11:24 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL ZAFIRA 2.0 - 74KW DIZEL

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 21:36 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra 1.6

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 21:28 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra 1.6

1 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 16:57 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Antara 114 000KM

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
24 јун. 17:33 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL ASTRA

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 14:32 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL OMEGA 2.0 PLIN

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јан. 14:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra c 2.2

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 18:30 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra

750 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 16:32 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra 1.7 D

900 ЕУР

Година: 1992
Километража: 170 000 - 179 999
18 авг. 19:47 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra Karavan

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
03 јун. 18:28 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra

4 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
12 јан. 01:54 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Tigra

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
11 јан. 16:41 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Tigra za merak

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
29 ноем. 14:49 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra redizajn -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 20:43 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra 1.6 kolata e vo dobra sostojba

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 02:44 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Zafira 2.0 -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 11:37 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
11 окт. 00:30 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra B -99

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 23:52 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL VECTRA 1.9 -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 18:29 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra 1.6 -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 17:44 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 14:24 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
20 апр. 20:53 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Astra Caravan -94 vo dobra sostojba

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 0 - 4 999
13 фев. 14:16 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
11 фев. 14:10 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Corsa 1.4 - 96

1 280 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 15:39 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra 1.6 - 96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток