Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jeep | Patriot

Вчера 21:07 , ,

JEEP PATRIOT 2.0 Diesel -07

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 10:51 Претпријатие , ,

Jeep Patriot 2.0 ekstra moze zamena

9 399 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 јан. 18:29 ,

Jeep Patriot

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 19:19 ,

JEEP PATRIOT 2.0 CRD 4X4 LIMITED EDITION

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
07 фев. 18:08 ,

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition 4×4

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
31 јан. 12:51 ,

Jeep Patriot 2.0. Crd limiter edition

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
09 дек. 20:17 ,

JEEP PATRIOT

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
07 ноем. 19:59 ,

Jeep Patriot

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 септ. 13:46 , ,

Jeep Patriot

5 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 јул. 02:03 ,

Jeep patriot 2.0 CRD Limited edition

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 17:49 ,

Jeep patriot 2.0 CRD Limited edition

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
11 мај 12:43 , ,

JEEP PATRIOT

10 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
29 јун. 17:11 ,

JEEP GAZIKA -60

Година: 60-тите
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток