Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Audi , 7756
Opel , 202
BMW , 175
Peugeot , 113
Renault , 92
Ford , 76
Seat , 68
Citroën , 62
Fiat , 49
Alfa Romeo , 34
Toyota , 29
Škoda , 25
Nissan , 23
Mazda , 19
Hyundai , 18
Land Rover , 13
Kia , 10
Porsche , 9
Volvo , 8
Honda , 7
Dodge , 4
Jaguar , 4
Lancia , 4
MINI , 4
Suzuki , 4
Chevrolet , 3
Jeep , 3
Lada , 2
Rover , 2
Dacia , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Lexus , 1
Pontiac , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Audi,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Audi | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 18:34
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Скопjе  ·  Скопје

FORD KUGA ST LINE 2.0 TDCI 120KS 2023/2024G 6.000KM!

36 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
25 мај 22:28
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Струмица

AUDI A6 ALLROAD LIMITED 182KS

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 19:27
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Илинден

AUDI A6 2012 GOD 16000 EUR

16 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A5 2.7 TDI V6 190 KS SPORTBACK FULL EURO 5

9 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:11 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6HDI 7 SEDISTA UNIKAT

10 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 16:32 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 SPORTBECK 1.9 TDI 77KW. DINAMIK OPREMA

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:30 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI 2014G.FACE-LIFT MODEL

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 16:28 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW. STYLE LINE MODEL 2013G.

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:24 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 16:23 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 14:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

19 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 12:41
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Кавадарци

AUDI A3 SPORTBACK

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 12:32 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A5 40TDI 190KS MATRIX / VIRTUAL COCKPIT

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:15 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Кочани

Audi Q5 3.0 TDI Quattro 2010

14 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:32 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A6 1.9TDI 81KW/110KS / REGISTRIRANO/ MOZE ZAMENA

1 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT SEDICI 1.9MJet / 4X4 /REG.+Z.KARTON CELA GODINA/ZAMENA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:17 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Sedici  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT SEDICI 1.9MJet / 4X4 /REG.+Z.KARTON CELA GODINA/ZAMENA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A4 REDIZAJN FABRIKA 2012 GOD 2.0 TDI

12 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:10 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  GT  ·  Куманово

Alfa romeo 2,0 gt i Peugeot 206 sedan 1,4 plin

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:08 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A4 2.0 TDI 140 Ps

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi A4 2.0 TDi 140Ps 2005

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A3 FUL OPR FABRIKA 2.0 TDI 2004 GOD

4 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:41 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Куманово

AUDI A6 3.0 TDI

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:40 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Скопjе  ·  Бутел

AUDI A7 3.0 TDI (245Ps) S-LINE 2012‘’Go QUATRO S-TRONIK FUL

18 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Куманово

Mercedes B180 cdi reg.do 03.2015g.ekstra sostojba

9 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

10 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:30 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

7 190 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:29 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:28 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI A6 ///S-LINE 2.0TDI 9G-S-TRONIC BESPREKORNA SOSTOJBA-13

15 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:49
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Тетово

Audi A6

19 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:23 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A3 1.6tdi S-Tronic AutoMilano

16 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:21 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Илинден

AUDI A6 3.0TDI V6 QUATTRO S-TRONIC 2011 [РЕГИСТРИРАН]

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A6 2.0 TDI 140KS GOD -08 AUTOMATIC 7G NAVI NOVO FULL

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

8 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 08:12 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A4 1.8. TFSI 2008 160 KS

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 03:03
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Тетово  ·  Желино

AUDI A3

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 03:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Куманово

Audi a3 1.6 tdi 77kw 105 ps 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 03:02 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Центар

SE prodava

1 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 03:01 Автомобили  ·  Audi  ·  100  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Audi 100

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
Денес 02:59 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Македонски Брод

Audi A4

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 21:53 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Скопjе  ·  Центар

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO - 258kw

28 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 21:52 Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Кичево

AUDI Q7 3.0 TDI 3xS-Line QUATTRO (239hp)

12 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 21:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

29 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:57 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Прилеп

AUDI A4 2.0 TDI 143ks LED, BIXENON,REGISTRIRAN

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:56 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Велес

AUDI A3 1.6tdi-90ks-2010g-FACELIFT-LED

7 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 19:40 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Аеродром

AUDI A6 3.0 TDI 45 quattro

35 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Audi | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации