Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 8753
Opel , 212
Audi , 183
BMW , 176
Peugeot , 98
Ford , 91
Renault , 84
Citroën , 66
Fiat , 61
Seat , 60
Alfa Romeo , 34
Škoda , 23
Toyota , 20
Mazda , 17
Nissan , 17
Hyundai , 12
Chevrolet , 11
Dodge , 8
Kia , 8
Volvo , 6
Jeep , 5
Smart , 5
Suzuki , 5
Honda , 4
Lancia , 4
Porsche , 4
Yugo , 4
Daewoo , 3
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Lada , 2
Rover , 2
Bugatti , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:26
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 7

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 18:29
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

golf 6 4 motion 2013 uvozeno ch

8 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 22:54
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 7 AUTOMATIK DSG

7 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 15:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

Golf 6 2.0 TDI-81KW-2009-climatronic

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW COSMO SPORT

5 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI GT-LINE 104 000KM. AVTO MIRO

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Онлајн
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BISNIS LINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 13:10 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

Vw GOLF 8 2.0tdi 85 115ks 2020 LED VIRTUAL COCKPIT KAKO NOV

20 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Виница

VW GOLF 7 1.6 tdi 2014 god registriran MK tabli

9 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT DUCATO 2.2 HDI KIPPER 3 STRANI KOMBE KAMJONETA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Центар

VW GOLF 7 1.6 TDI

10 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI BLUEMOTION NAVI GOD -10 FABRIKAAA

6 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Golf 6 1.6 tdi-MOBIL STEF

7 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5.1.9.TDI.105 ks.god.2004.full

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1,9 TDI 77KW. 6-BRZINI TREND LINE 2008G.

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW. CONFORT LINE MODEL2008G.

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6HDI 7 SEDISTA UNIKAT

10 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:19 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

10 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:18 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

7 190 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

VW Volkswagen Golf 6 2.0 tdi

5 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:49 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche cayanne 4,5i i Mitsubishi colt 1.1i

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava golf 5 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 04:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Студеничани

VW GOLF VII 2.0 TDI BMT

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Кичево

Golf 7 DSG 2.0 TDI BLUEMOTION 2015 150ks

1 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 18:26
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 7

14 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

19 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 6 dizel 1.6

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:13 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 6 2.0TDI 140KS DSG-AVTOMATIK AUTO KODEKS

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Илинден

VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI 150HP 2013

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:25 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

Вчера 09:12
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW GOLF VI 2.0 TDI��������NOV UVOZ CH 2012 FABRIKA !!!!

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мај 22:54
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 7 AUTOMATIK DSG

7 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 21:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5 1.9 TDI 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
18 мај 19:34 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105KS PROIZVEDEN 2011 GODINA

7 599 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 16:31 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 2.0TDI 140KS HIGHLINE UNIKAT

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 16:31 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf Golf 7 GOLF golf 4 golf Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации