Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

BMW , 256
Audi , 185
Opel , 153
Hyundai , 114
Nissan , 110
Toyota , 109
Land Rover , 105
Kia , 89
Jeep , 73
Suzuki , 68
Mitsubishi , 65
Chevrolet , 60
Ford , 55
Fiat , 54
Renault , 53
Peugeot , 52
Ssangyong , 50
Lada , 49
Škoda , 45
Honda , 39
Subaru , 34
Citroën , 33
Mazda , 24
Seat , 24
Volvo , 23
Daihatsu , 17
Dacia , 15
MINI , 11
Porsche , 9
Dodge , 6
Jaguar , 5
Isuzu , 4
Lexus , 4
UAZ , 4
Hummer , 3
Chrysler , 2
Lancia , 2
Rover , 2
Daewoo , 1
Tata , 1
Tesla , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4x4,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4x4 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 јул. 16:03
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLC 220  ·  Крива Паланка

MERCEDES GLC220 170ks 2019g 4MATIC

28 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:06
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava odlicno Audi A4 allroud 4x4 kvatro

30 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:01
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 14:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Touareg Toureg 2.5 tdi 2007 4x4

7 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Онлајн
Денес 14:18 Автомобили  ·  Ssangyong  ·  Kyron  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ЏИП SSANGYONG KYRON 2.0XDI 4x4 регистриран до мај 2025

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG AKCISKA CENA!!!

29 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 12:42 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Tarraco  ·  Скопjе  ·  Скопје

SEAT TERRACO 4X4 2.0 TDI 150KS DSG AKCISKA CENA!!!

29 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2021
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 12:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Tiguan 2.0tdi 140ks.4x4 2012g.

12 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:24 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Прилеп

Se prodava suzuki jimny 4x4

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 508 1.5 BLUEHDI 130 KS ALLURE AVTOMATIC LED VIP AUTO

19 900 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 BLUE HDI 130KS 2019 ALLURE AUTOMATIC

17 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:23 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kia Sportage 2.0crdi 4x4 AutoMilano

6 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:15 Автомобили  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda CRV 2017 plin/benzin

20 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Тетово

Antara 2.0 Cdti 4x4 Registriran Cela God 18.4.25 Zamena

5 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:06 Автомобили  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava odlicno Audi A4 allroud 4x4 kvatro

30 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:38 Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Countryman*S*1.6-184hp*ALL4*Perfektno-12g.����

9 499 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:52 Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Скопје

DACIJA DACIA DUSTER RENAULT EXPRESION DIZEL 4X4 KUPEN MK

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:31 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA PANORAMA FULL - 09.MT Auto

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 12:10 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

11 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 143 KS FEJSLIFT PANORAMA 4X4 - 11.MT Auto

10 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 12:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4X4 NAVI XENON KAMERA - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 12:01
Linku:
Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 050 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:01 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Охрид

BMW X1 2.0D 143 KS M-PAKET X-DRIVE - 11..MT Auto

10 999 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Вчера 11:55 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Охрид

SKODA YETI 2.0 TDI 110 PANORAMA NAVI PDC - 13.MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Вчера 10:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Битола

MERCDES GLK 220 CDI 170 KS FUL AVTOMATIK-SILJANOVSKI

12 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW ARTEON 2.0-TDI 240hp Bi-Turbo 4motion DSG 2018

25 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:15 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW X1 XDRIVE 2.0D 130KW 2011 MOZE ZAMENA

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 09:13 Авто плац Автомобили  ·  Great Wall  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

ЕКСТРА ПОНУДА Great Wall STEED 7 2.4 4X4

20 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 07:58 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 17:06 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 1.5 BLUEHDI 130 KS ACTIVE MANUEL LED VIP AUTO

17 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
22 јул. 15:07 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Струмица

Land Rover DISCOVERY 4x4 Black Edition Uvezen od CH

11 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 15:01 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Струмица

Land Rover DISCOVERY 4x4 Black Edition Uvezen od CH

11 300 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 13:17 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X1 X-DRIVE 2.0D 143KS 2010G ODLICEN PERFEKT AUTO

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
22 јул. 10:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 7 2.0 TDI 150HP 4MOTION "HIGHLINE" BLUEMOTION

14 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
22 јул. 10:48 Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Центар

Peugeot 3008 2.0 tdci 163ks hibrid Avtomatik

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
22 јул. 00:10 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Виница

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TDI 140ks 4WD 7-SEDISTA

7 900 МКД

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 16:35 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Карпош

Jeep Wrangler neuvezuvan so 50000km

36 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
21 јул. 15:41 Автомобили  ·  Škoda  ·  Yeti  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA YETI ADVENTURE 2,O DIZEL 4X4 DSG AUTOMATIC

13 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 14:44 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Тетово

AUDI A5 3.0 TDI 176kw 4x4 Quattro 6-Brzini 08g. "AVTOCENTAR"

9 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 14:24 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Тетово

VW PASSAT 2.0 TDI 103kw 4-Motion 4x4 2008god. "AVTOCENTAR"

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 13:43 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Тетово

MERCEDES ML 230 110kw 4x4 2000god. "AVTOCENTAR"

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 13:42 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Тетово

CITROEN C-CROSSER 2.2 HDI 115ks 4x4 2009god. "AVTOCENTAR"

7 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 13:41 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Тетово

MERCEDES GLK 220 CDI 4-MATIK 4x4 AVTOMATIK 10g. "AVTOCENTAR"

12 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 13:40 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Q5  ·  Тетово

AUDI Q5 3.0 TDI 176kw quattro 4x4 AVTOMATIK "AVTOCENTAR"

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
21 јул. 13:39 Авто плац Автомобили  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Тетово

VOLVO XC90 V8 4.4 229kw 4x4 54.000km. "AVTOCENTAR"

15 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
20 јул. 23:23 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Скопjе  ·  Скопје

2021 Mitsubishi L-200 X-Edition,4X4.Automatik,Led

25 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 120 000 - 129 999
20 јул. 23:18 Автомобили  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Скопjе  ·  Скопје

2021 Nissan Navara 2.3TDI Automatik,Led, 4X4 Panoram

24 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 22:42 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 3.5D 258KS. TWINTURBO X-DRIVE 8G TRONIC MOZNA ZAMENA!

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 22:40 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Битола

PORSCHE CAYENNE 3.0D 240KS. 8G-TRONIC (PLATINUM EDITION)

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 15:06 Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skoda KODIAQ FL Ambition 2.0 TDI EVO – DSG – 150KS – 4x4

35 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 30 000 - 34 999
20 јул. 14:06 Автомобили  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Скопjе  ·  Центар

KİA SORENTO 4X4 2006 AVTOMATSKİ

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 јул. 13:58 Автомобили  ·  BMW  ·  X3  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW X3 2.0XDrive 143hp 4x4 2009g FACELIFT

8 390 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 13:43 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 400  ·  Скопjе  ·  Карпош

Tikan automobile

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 4x4 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • 4x4 në kategorinë Возила
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | Rover
  • 4x4 në kategorinë Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | Ssangyong | MUSSO
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | Ford | Kuga
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | Nissan | Qashqai+2
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | Citroën | C-Crosser
  • 4x4 në kategorinë Трактори | Fiat
  • 4x4 në kategorinë Автомобили | Renault | Megane

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации