Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Opel | GT

02 јул. 11:31 Претпријатие ,

Opel GT 2.0 264ks

Година: 2009
Километража: 40 000 - 44 999
15 септ. 14:39 , ,

Opel GT -73

9 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 5 000 - 9 999
28 мај 18:58 , ,

OPEL GT od 70tite

11 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 0 - 4 999
29 мар. 18:42 , ,

Opel GT -60

11 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 0 - 4 999
Кон почеток