Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 10159
Audi , 116
Peugeot , 112
Renault , 103
BMW , 84
Ford , 84
Citroën , 74
Seat , 56
Fiat , 54
Škoda , 29
Alfa Romeo , 27
Toyota , 27
Nissan , 25
Hyundai , 19
Mazda , 11
Chevrolet , 8
Daewoo , 8
Volvo , 8
Kia , 7
Honda , 6
Yugo , 5
Jeep , 4
Suzuki , 4
Zastava , 3
Lancia , 2
Porsche , 2
Rover , 2
Saab , 2
Chrysler , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:45
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Insignia GSi 2.0 230ks AT9-Turbo-Benzin

33 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 40 000 - 44 999
Вчера 14:53
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам Opel Astra G 2.0 diesel

90 000 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:57
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI - COSMO NAVI FULL

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 18:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA ENJOY SO 90.000km NEUVEZENA!!!

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL CORSA 1.2...Neuvezena

7 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Тетово

Opel Vectra 1.9TDI. 88/120ks

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 2018 - NEUVEZUVANA

7 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL CORSA

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Аеродром

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 74ks 2010g!

3 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 13:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Combo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel COMBO 1.2 - Hladnjača

20 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
Денес 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW COSMO SPORT

5 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Бутел

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 2013GOD FACCELIFT

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI GT-LINE 104 000KM. AVTO MIRO

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BISNIS LINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Виница

OPEL ASTRA 1.6 cdti 110 ks 2019 godina

11 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Corsa 1.7 DTI

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Astra H GTC 1.3 cdti

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:45 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Insignia GSi 2.0 230ks AT9-Turbo-Benzin

33 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 40 000 - 44 999
Денес 11:36 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:01 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Бутел

ОРИГИНАЛНИ ОPEL делови со ПОПУСТ од 70%!!! ☎ +389 70 288036

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Денес 10:40
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Antara 2014 2.2 163ks

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 10:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.2 PLIN ATEST REDIZAJN PANORAMA 2012

4 599 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:22 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI FABRIKA 2013 REDIZAJN

3 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:14 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL MERIVA 1.3 CDTI FABRIKA 2013

5 499 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 09:01 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI 2014G.FACE-LIFT MODEL

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6HDI 7 SEDISTA UNIKAT

10 599 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i.8V benz.FULL.AVTO NIKI.

2 960 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 08:19 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES B 180 CDI.FULL''BLUE EFFICIENCY''TOP.

10 490 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:18 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

7 190 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 07:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 06:49 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche cayanne 4,5i i Mitsubishi colt 1.1i

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:00 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL CROSSLAND X 1.5D 120KS 2020 ELEGANCE AUTOMATIC

13 900 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 23:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Astra 1.7CDTi 110hp 2011g COSMO

6 790 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Astra 1.7cdti 2011 Cosmo

5 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 16:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI - COSMO NAVI FULL

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:38 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:37 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

19 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам Opel Astra G 2.0 diesel

90 000 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:54 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Otkup na vozila VW Audi Seat BMW Mercedes Opel Fiat Peugeot

Вчера 12:41 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

INSIGNIA 1.8 140hp 2010god.

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:28 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:25 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации