Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | 244

08 јун. 14:11 , ,

Volvo 244 GL

7 200 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 110 000 - 119 999
22 мај 08:56 ,

Volvo 244

2 500 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 09:43 , ,

Volvo 244 -81

Година: 1981
Километража: > 500 000
Кон почеток