Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 164

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 164 | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 окт. 08:12 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Струга

Alfa Romeo

1 900 ЕУР

Година: 1993
Километража: 95 000 - 99 999
01 дек. 20:18 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Alfa Romeo 164 2.5 td

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
01 дек. 20:14 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Студеничани

Alfa Romeo 164

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 15 000 - 19 999
03 јун. 15:44 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Струмица

Alfa Romeo itno

1 400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 17:00 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1990
Километража: 190 000 - 199 999
24 апр. 22:36 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Alfa Romeo 164 2.0 -90

750 ЕУР

Година: 1990
Километража: 180 000 - 189 999
20 окт. 17:05 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Велес

Alfa 164 za motor so vasa doplata -94

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
20 окт. 17:05 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Велес

Alfa Romeo 164 klima -94 zamena moze na rati

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 19:07 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Скопје

ALFA ROMEO 164 2.0 -95 ITNO MOZE I ZA DELOVI

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
24 авг. 17:17 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa Romeo 164 moze i zamena za stransko so dok-91

850 ЕУР

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 10:49 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 164  ·  Скопjе  ·  Центар

Alfa Romeo 164 so plin -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Alfa Romeo Alfa 164 | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации