Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet | Охрид

Aveo , 2
Captiva , 11
Cruze , 2
Epica , 2
Kalos , 3
Spark , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:51 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 14:48 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

CHEVROLET CRUZE 2.0D 150 KS STYLANCE NOVA - 11..MT Auto

6 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 11:22 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

CHEVROLET AVEO 1.3 CDTI 75 KS 98000 KM - 14.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
03 апр. 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Охрид

Chevrolet Spark 1.0 70ks benzin plin 107.000km 2012 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
05 фев. 16:56 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet Captıva

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 12:53 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Se prodava chevrolet captiva 2011 god dizel kupeno vo MK

8 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
15 дек. 04:13 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet Captiva 2006

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 дек. 23:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Epica  ·  Охрид

chevrolet epica 2007god

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
24 авг. 07:57 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet Captiva 2.0d 4×4...2006god..ALEK.PRODADE

6 099 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
22 фев. 10:35 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Охрид

Chevrolet Spark -06

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
05 фев. 19:49 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Epica  ·  Охрид

CHEVROLET EPICA 2.0 DIZEL

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 13:04 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Jeep Chevrolet Captiva socuvan kako nov

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
24 окт. 12:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Dzip socuvan Chevrolet Captiva

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
03 авг. 12:00 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Охрид

Chevrolet Aveo taxi

Година: 2006
Километража: 350 000 - 399 999
26 јул. 09:59 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Друг модел  ·  Охрид

CHEVROLET BEL AIR 1956

Година: 50-тите
Километража: 95 000 - 99 999
29 мај 14:31 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Dzip Chevrolet Captiva socuvan

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
17 јан. 22:25 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet Captiva

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
17 јан. 22:21 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet Captiva

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
16 дек. 22:13 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Охрид

Chevrolet Kalos -04

1 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
07 дек. 21:20 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet Captiva

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
17 дек. 14:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Охрид

Chevrolet CRUZE 2.0 VCDI -10

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
07 дек. 21:13 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Охрид

CHEVROLET KALOS -05

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
03 окт. 11:28 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Охрид

CHEVROLET SPARK -14 mozna zamena

5 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 20 000 - 24 999
28 јун. 15:05 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Охрид

Chevrolet Spark so pominati 18255 km -08

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
26 мар. 15:18 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Охрид

Chevrolet Kalos Aveo 1.2 72ks -05

2 699 ЕУР

Година: 2005
Километража: 55 000 - 59 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации