Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Citroën C3 | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Citroën C3 | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 апр. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.1 60 KS 164000KM NOV UVOZ - 10.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 14:36 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 14:35 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.0 70 KS FEJSLIFT 118000KM - 14.MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
04 мар. 16:46 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 1.6 HDi Selection

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 14:11 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
25 ноем. 09:56 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 EURO 5 - Prva boja..Reg

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 ноем. 10:19 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C-3 FEEL

12 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
27 мај 09:55 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

RENTA CAR NAJPOVOLNO

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
02 окт. 22:06 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 business,N1

14 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
22 септ. 14:25 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen c3 picasso 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 јул. 15:20 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 14hdi

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
16 јун. 21:39 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:13 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
10 мар. 08:12 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Odlicen kako nov avtomobil

11 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 5 000 - 9 999
08 јан. 14:32 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

C3 -08 Benzin-Metan mozna zamena

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 14:34 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 22:24 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 1.4 hdi registrirana servis

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 дек. 18:47 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 benzin metan

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
08 окт. 14:38 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 Benzin metan

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 јул. 18:51 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3

2 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 19:02 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

CITROEN C3 1.4HDI -03 ALEK.PRODADENA

2 699 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 03:58 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 -08

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 450 000 - 499 999
12 мар. 14:33 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

Citroen C3 1.1 -04

2 990 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Citroën C3 | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации