Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Chrysler , 1
Opel , 1
BMW , 1
Citroën , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 20:29 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220 Exclusive

26 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
07 дек. 02:33 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes Benz E280 avtomatik 2005

6 500 МКД

Година: 2005
Километража: 400 000 - 449 999
04 дек. 13:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 350

18 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 окт. 13:41 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLS 350  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes Benz GLS 350 D4Matic

Година: 2016
Километража: 250 000 - 299 999
10 септ. 14:25 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz C 250 T D 9G-TRONIC 4MATIC

13 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
19 авг. 05:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes C270 CDI Elegance

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 17:01 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes A180 CDI

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
03 авг. 10:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz CLS 350

19 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 09:03 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz Vitto 111CDI patnicko kombe

8 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 18:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz 200 1999

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 14:42 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220d 9G Tronic 3x AMG 2018/17

27 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
31 авг. 10:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220d 3x AMG 2018/17 Full

29 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
29 јул. 10:11 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz 190 1964 posledna registracija 2004

Година: 60-тите
Километража: 100 000 - 109 999
29 јул. 11:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes Benz Reach 1964

Година: 60-тите
Километража: 100 000 - 109 999
29 јун. 20:37 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes Benz E200

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
05 мај 15:20 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 180 benzin i plin

8 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 21:03 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 270 elegance

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 дек. 13:25 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz S350 L CDi 4 Matic AMG Optic

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
30 ноем. 22:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 01:10 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E220 CDI redizajn 2001 avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
19 окт. 21:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz B 180cdi automatic

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
28 септ. 14:21 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz A 200

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
07 септ. 01:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz 220

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 септ. 12:05 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E 320 Avangarde 7G

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
23 јун. 15:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E class 280 CDI Elegance

5 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 јун. 19:20 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E 270

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
01 мај 21:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes C220 CDI 03.2013 god

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
24 фев. 23:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz C270 cdi 170ks

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 18:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 220 CDI

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
21 фев. 16:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 250

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
16 фев. 17:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  290  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes 290 -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
20 окт. 17:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E 220 cdi Elegance

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 08:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz se 126

2 200 ЕУР

Година: 1984
Километража: > 500 000
24 септ. 18:55 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

BMW 520i plin

2 550 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
18 септ. 22:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E 220 CDI

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 20:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes Benz e220 CDI W210

3 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
16 јул. 10:39 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz 190

2 400 ЕУР

Година: 1992
Километража: 300 000 - 349 999
07 јул. 20:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz C 270

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 20:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 220

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 21:59 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 220 D AMG

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
30 јун. 13:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes Benz C 220 -16

33 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
16 мај 13:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz W210 E220 CDI

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 21:34 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 230  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz M-Klasse ML63 6.2-510 AMG -06 1280

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
29 мар. 13:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C220 -00

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
17 мар. 15:08 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz ML320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 14:33 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz E 320 cdi

6 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 16:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Mercedes-Benz A170 CDI

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 15:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

MERCEDES E220 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
02 ноем. 21:17 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Mercedes-Benz A 170

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 авг. 23:39 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Mercedes-Benz C 180

1 500 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации