Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

MINI , 17
Citroën , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mini,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mini | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 09:33 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Охрид

Mini Cooper S Cabrio

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 15:18 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Охрид

Se prodava Mini cooper one 70kw

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 17:01 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Mini Cooper One 1.6 LPG 116 Hp

2 799 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 00:44 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Охрид

Mini one

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 11:48 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Kontrolna tabla za Mini Cooper

130 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 09:55 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

RENTA CAR NAJPOVOLNO

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 мар. 14:22 Автомобили  ·  Охрид

Need used car

15 септ. 02:10 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Охрид

MINI Cooper S 1.6 163 PS FULL Koza

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 12:12 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Mini Cooper 2003

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 01:55 Автомобили  ·  Lancia  ·  Thesis  ·  Охрид

Lancia Thesis 2.4 jtd lux zamena za motor ili kola

1 ЕУР

24 фев. 12:33 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Охрид

Mini One 1.6 benzin ALEK PRODADENA

2 999 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 10:34 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Mini Cooper -11

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
03 ноем. 08:40 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Mini Cooper 1.6 PRODADENA

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 15:50 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Охрид

Mini Cooper 1.6 sport avtomatic itno

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
19 ноем. 10:05 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

MINI COOPER 1.6 -03 Alek PRODADENA

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 14:46 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

MINI COOPER 1.6 ALEK..PRODADENA

3 780 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 05:44 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

MINI Cooper 1.6 EKSTRA SOCUVAN -02

3 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 21:51 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

MINI COOPER ALEK PRODADENA

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
03 ноем. 17:12 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

MINI Cooper 1.6 EKSTRA SOCUVAN -02

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 окт. 20:28 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Охрид

Mini Cooper 1.6 EKSTRA SOCUVAN -02

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mini | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • mini bager во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • mini cooper во категорија Автомобили | Kia | Sportage
  • mini bager во категорија Куќи/Вили
  • mini coper во категорија Автомобили | Ford
  • mini во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Brera
  • mini bager во категорија Туризам и Хотелиерство
  • Mini cooper во категорија Автомобили | Audi | A4
  • mini bager во категорија Сервис за Возила
  • mini bager во категорија Возила
  • Mini во категорија Возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации