Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

MINI , 277
Peugeot , 13
Renault , 9
BMW , 7
Audi , 6
Citroën , 4
Opel , 4
Ford , 3
Seat , 2
Volvo , 2
Dodge , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mini cooper,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mini cooper | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:17 Автомобили , Скопjе , Центар

Mini Cooper S Turbo

19 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 80 000 - 84 999
09 дек. 17:16 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MINI Cooper S 2.0 AUTOMATIC 192ks 2021god

31 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999
09 дек. 10:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mini Cooper Countryman 2.0 dizel D4D bmw motor

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 17:04 Автомобили , Кичево

Mini Cooper ONE 1.6

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
08 дек. 09:26 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MINI Cooper 1.6D 2006 full oprema odlicna

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 дек. 15:51
Линк
Автомобили , Куманово

MINI COOPER S CABRIO

6 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 10:39 Претпријатие Автомобили , Куманово

Golf 6 1,6 tdi reg. do 07.2024 g.

6 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:26 Автомобили , Куманово

Bmw 320d x drive mk tabli 4x4 karavan 2013g.

11 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
25 ноем. 10:17 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta 1,5 dci mk reg .do 11.2024g.

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
18 ноем. 14:14 Претпријатие Автомобили , Куманово

Peugeot 406 sw 2.0 hdi reg. do 07.2024g. Moze zamena !

3 350 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 ноем. 12:39 Автомобили , Скопjе , Карпош

MINI COOPER COUNTRYMAN 4X4

15 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
15 ноем. 11:59 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MINI COOPER COUNTRYMAN 4X4

14 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
13 ноем. 23:41 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Prodavam mini cooper

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 19:45 Претпријатие Автомобили , Куманово

Ford Fiesta ST 2000cc 150ks 2007g

3 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 ноем. 12:49 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mini Cooper 1.6 benzin 85kw

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 13:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mini Cooper S turbo 1.6, 180 ks

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
05 ноем. 13:38 Автомобили , Скопjе , Скопје

Se prodava Mini Cooper Avtomatic

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
31 окт. 08:27 Автомобили , Скопjе , Аеродром

MINI COOPER COUNTRYMAN CARBON BLACK

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
31 окт. 08:27 Автомобили , Кичево

Mini Cooper R56 1.4 55kw/75ps 2011 godina

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 10:21 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mini Cooper S Cabrio

5 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
25 окт. 10:12 Автомобили , Кичево

Mini Cooper One R56 1.4 55kw/75ps 2011 godina

1 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 12:36 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 12:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mitsubishi Colt 1.3 benzin facelift full opr. model 2009

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 20:58 Автомобили , Тетово

Mini Cooper Countryman SD ALL4 TDI 2.0

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 23:13 Автомобили , Скопjе , Центар

MINI One so John Cooper Works oprema

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
23 септ. 22:15 Автомобили , Тетово

Prodavam Mini Cooper

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
23 септ. 06:11 Автомобили , Тетово

Prodavam Mini Cooper

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
15 септ. 15:39 Автомобили , Кочани

Mini Cooper

3 300 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 21:33 Автомобили , Битола

Mini Cooper 1.6 115ks panorama

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 септ. 09:06 Автомобили , Кичево , Осломеј

Mini Cooper R56 1.4 55kw/75ps 2011 godina

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 17:14 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mini Cooper 1.6 benz 2006

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 23:46 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Se prodava Mini cooper 2004

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 21:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Се продава MINI COOPER D

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 14:29 Автомобили , Куманово

Mini Cooper S Cabrio 2012

10 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
24 јул. 14:48 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mini Cooper 2007

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
24 јул. 13:05 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mini Cooper Clubman 1.6 120hp od MakKar so 130.000km

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
19 јул. 11:53 Претпријатие Автомобили , Кочани

MINI COOPER SD CLUBMAN 50 HAMPTON 2.0D 143HP

8 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 јул. 11:48 Претпријатие Автомобили , Охрид

Kontrolna tabla za Mini Cooper

130 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 09:55 Автомобили , Охрид

RENTA CAR NAJPOVOLNO

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
14 мај 18:46 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

MINI Cooper dizel 2005

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
12 мај 15:16 Автомобили , Штип

Mini Cooper S

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
29 апр. 09:45 Автомобили , Скопjе , Карпош

Mini Cooper 2007

4 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 18:35 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Mini Cooper 2016

Година: 2016
Километража: 70 000 - 74 999
28 мар. 14:22 Автомобили , Охрид

Need used car

23 мар. 15:02 Автомобили , Скопjе , Чаир

MINI COUNTRYMAN 2.0 SD / 2012 God

12 300 МКД

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 фев. 22:35 Автомобили , Куманово

MINI COOPER D 1.6 2009g R56

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
07 фев. 00:40 Автомобили , Кочани

MINI Cooper One 1.4 2008

4 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
28 јан. 18:49 Автомобили , Струмица

MINI Cooper D

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mini cooper | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации