Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Opel Astra | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Opel Astra | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 јул. 15:54 ,

Opel

10 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 30 000 - 34 999
21 јун. 10:18 ,

Opel Astra 1.7 cdti

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 12:42 ,

Se prodava

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
03 јун. 16:10 Претпријатие ,

Opel Astra 1.8i

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
09 мај 17:24 ,

Opel Astra 2008

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 18:25 ,

Opel Astra H 1.4

3 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 21:08 ,

Opel Astra h 1.4

4 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
21 јан. 21:45 ,

Opel Astra 1.3 CDI Eco Flex

3 200 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 23:53 ,

Opel

1 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 17:14 ,

Opel Astra 1.4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 18:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
24 ноем. 08:40 ,

Opel Astra 1.4 benzin

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 02:31 ,

Shitet Vetura

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 01:29 ,

Opel Astra 1.7 TD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
18 септ. 18:44 ,

Opel ASTRA 1.7 TD

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
16 јул. 08:02 ,

Opel Astra benzin 2002

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
09 јул. 00:11 ,

Opel Astra benzin 2002

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 01:49 ,

Opel Astra 2004

2 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 01:45 ,

Opel Astra

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 00:22 ,

Opel astra 1.7dti

1 750 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 16:56 ,

Opel Astra 1.6i

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
24 јан. 19:20 ,

Opel astra 1.7 dti 2004/2005 isuzu motor Full oprema

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
16 јан. 14:48 ,

opel astra h 1.7 karavan

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
19 дек. 10:52 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 88KW

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 14:03 ,

OPEL ASTRA

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 13:15 ,

Opel Astra 1.3Cdti 07

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
16 окт. 17:00 ,

Opel astra 1.2 16v

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 22:41 ,

opel astra g 1.6 16v

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 00:02 ,

Opel Astra 1.6

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 00:07 ,

Opel Astra H 2008

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 јул. 00:10 ,

Vozilo

3 400 ЕУР

Година: 2017
Километража: 0 - 4 999
12 мај 05:12 ,

Vetura shitet Opel Astra

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 22:11 ,

Opel Astra 1.6 Benzin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 13:46 ,

Opel Astra G Bertone

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 16:44 ,

Opel Astra

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
03 мар. 14:08 ,

Opel Astra 1.7 dizel viti -94

750 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
24 фев. 15:51 ,

Opel Astra

5 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
23 фев. 17:34 ,

Opel Astra GTC 1.9cdti

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
22 јан. 19:07 ,

Opel Astra dizel -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
14 јан. 16:02 ,

Opel Astra H GTC 13 cdti

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
11 дек. 17:08 ,

Opel Astra E prume prej zvicre

7 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 дек. 10:59 ,

Opel astra 20 dizel -11

7 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
24 ноем. 17:05 ,

Opel Astra

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
11 ноем. 16:32 ,

OPEL ASTRA G

2 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
31 окт. 15:16 ,

Opel Astra

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
26 окт. 14:06 ,

Opel Astra 1.4 benzin

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
19 септ. 18:28 ,

Prekrasna Opel Astra 1.7 DTI -01 Klima Staklo

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
25 авг. 22:46 ,

Opel Astra H 1.7 cdti 74kw vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
06 авг. 11:18 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI moze i zamena

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 15:40 Претпријатие ,

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 66kw 6-brzini -08 AVTOCENTAR

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Opel Astra | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации