Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Пробиштип

Opel , 16

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија Автомобили,или по локација Пробиштип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Сите | Автомобили | Пробиштип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 19:54 ,

Opel Astra 1.7 H

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 12:02 ,

Opel Astra 1.7 dizel

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
28 септ. 05:38 ,

Opel astra gtc 1.7 cdti cosmo

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 авг. 13:17 ,

Opel Astra 1.7 dizel

Година: 1993
Километража: 350 000 - 399 999
25 окт. 09:33 ,

Opel Astra -06

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
12 септ. 21:46 ,

Opel Astra H 2006 godina!

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јун. 06:54 ,

Opel Astra

500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 13:12 ,

OPEL ASTRA

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 16:34 ,

Alfa Romeo 156 jtd mozna zamena

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 апр. 12:40 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI -01 MOZE I ZAMENA

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 120 000 - 129 999
20 окт. 17:06 ,

Opel Astra 1.7

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
12 окт. 11:51 ,

Opel Astra H 1.7

3 350 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 11:01 ,

Opel Astra 1.6 16v

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 16:34 ,

Opel Astra GTC 1.7

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 17:54 ,

Opel Astra 1.6 55 kw

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
20 мар. 15:03 ,

Opel Astra 17 dti isuzu -03 registrirana

2 550 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 16:37 ,

Opel Astra -93

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Сите | Автомобили | Пробиштип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Opel Astra во категорија Автомобили | Fiat | Grande Punto
  • opel astra во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Tiguan
  • opel astra во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Opel astra во категорија Автомобили | Peugeot | 308
  • Opel astra во категорија Возила
  • Opel astra во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 160 | А-класа
  • Opel astra во категорија Автомобили | Hyundai | ix35
  • opel astra во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | A 170 | А-класа
  • opel astra во категорија Автомобили | Renault | Clio
  • Opel astra во категорија Автомобили | Citroën | C3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации