Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Seat mk - Погледнете ја фантастичтната понуда на автомобили од Seat!

Alhambra , 3
Altea , 13
Arona , 2
Cordoba , 6
Ibiza , 30
Leon , 43
Mii , 1
Toledo , 2

Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои сакаат да продадат автомобили на seat mk, како и за оние кои се во потрага по докажани продавачи кои продаваат добро сочуван seat leon, seat ibiza, seat altea, seat arosa, seat cordoba, seat tarraco, бидејќи ние Ви овозможуваме да стапите во контакт едни со други на најбрз начин!


За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас од типот prodavam "seat mk", или пак да ја искористите оваа фраза за пребарување на огласи, а се останато препуштете ни го на нас и на големата посетеност на нашиот сајт!

20 мај 13:29
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 1.6TDI 115KS DSG7 2021g

18 888 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
20 мај 13:29
Linku:
Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999

24 мај 19:15 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDi 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
20 мај 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 1.6TDI 115KS DSG7 2021g

18 888 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
19 мај 11:55 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI������������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO!

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 19:02 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA 2014!!!

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 20:39 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Кочани

SEAT LEON 1,2 TSI 105 KS FACELIFT 2011 EXTRA !

4 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
03 мај 19:30 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.6TDi FACELIFT FULL OPREMA *MOZNOST NA RATI* -13

6 850 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
02 мај 10:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

EAT ATECA / 2019 / 1.6 TDI 115 DSG7

19 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
27 апр. 13:40 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Радовиш

SEAT Leon 1.6

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 апр. 23:09 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Гостивар

SEAT LEON 1.6 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVJCARIA

11 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 09:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 12:24 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 2020g DSG7

20 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
06 апр. 00:00 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.6TDI 95KS NEW MODEL NAVI LED DISTRONIC VIP AUTO

11 800 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
19 мар. 09:39 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 105ks COPA XSENON NAVI 2012g

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Крива Паланка

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
07 мар. 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Скопjе  ·  Бутел

SEAT CORDOBA MK II 1.9D/FULL OPREMA/REG DO 30.12.2024

1 290 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 22:13 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED KAMERA 2019 VIP AUTO

12 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 19:59 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Крива Паланка

SEAT ALTEA 1.9TDi 105ks"FACELIFT"-UNIKAT-10god.

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
21 фев. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 2.0TDI 150KS DSG F1 2021g

20 990 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
12 фев. 18:55 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS DSG7 F1 2021g

22 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 100 000 - 109 999
10 фев. 22:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Крива Паланка

Seat Altea 1.9TDi 105ks FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 2010

6 550 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 јан. 14:13 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Ibiza 1.9 SDI

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Кочани

Seat Ateca style 1.0tsi 116hp

19 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 65 000 - 69 999
23 јан. 14:54 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON FR 2.0TDI 150KS MATRIX LED NAVI

12 990 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
21 јан. 22:24 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Битола

SEAT LEON 1.9TDI 105KS. ECOMOTIVE MODEL 2009

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 јан. 17:46 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115ks 2020g MATRIX

13 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
10 ноем. 00:34 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115ks 2020g MATRIX

14 444 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
10 ноем. 00:33 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Arona  ·  Крива Паланка

Seat Arona FR 1.6TDI 115ks 2020g Digital Dashboard

16 666 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
24 окт. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SEAT ATECA 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED MATRIX KAMERA VIP AUTO

19 500 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 15:02 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

Seat Ateca 2.0tdi 150ks dsg7 F1 2020 excellence

22 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
18 авг. 21:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Струмица

Seat ibiza 1.2tdi

5 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
17 јун. 23:51 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 110KS 2017G Euro6 MATRIX NAVI

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
15 јун. 17:08 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Куманово

Seat Ibiza 1.9D Fabrika

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
28 мај 17:33 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Илинден

Seat ibiza 1.4 benzin 2007 so registracija

2 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
05 апр. 22:55 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Seat Ibiza 1.4

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 апр. 17:10 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Seat Leon 1.9 Diesel DSG

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 80 000 - 84 999
08 мар. 19:37 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.4TDI 80ks 2011 sportline

5 099 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
08 мар. 19:33 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDI 110ks matrix navi

11 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
20 јан. 23:05 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

Seat Ibiza 1.9TDI 105ks 2010

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 19:13 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON FR 2.0TDI 150KS MATRIX FULL LED

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
24 ноем. 18:42 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SEAT Ibiza 1.2 benzin - ECOMOTIVE

4 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
17 ноем. 03:34 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Штип

SEAT IBIZA 1.4 TDI FULL OPREMA NOV UVOZ ���� PERFEKTNA !

3 444 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 19:22 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON FR 2.0TDI 184KS PANORAMA MATRIX

13 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
04 ноем. 21:52 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.2TDI 75ks Euro5 2012god SPORTLINE

5 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
11 јул. 12:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Карпош

Top kola

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
05 јул. 12:31 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 110KS EURO6 ECOMOTIVE NAVIGACIJA

9 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
07 јун. 15:50 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Altea benzin plin

5 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 16:52 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6tdi 115ks dsg avtomat matrix kamera Vip Auto

14 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
21 мар. 12:33 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Битола

SEAT IBIZA 1,4 16V BENZIN

Година: 2008
Километража: 15 000 - 19 999
23 јан. 16:27 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

Seat Leon 1.6TDI 115ks matrix kamera navigacija Vip Auto

12 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999

Предлот: "seat mk", "seat leon mk", "seat ibiza mk", може да бидат едни од фразите кои ги користите за да објавите оглас или пак за да пребарате огласи со цел да ја видите богатата понуда на користени возила од брендот Seat.Зошто "seat mk" е толку популарна фраза на нашиот сајт?


Докажан бренд - Seat не е воопшто ново име на пазарот, впрочем, оваа марка на автомобили постои во преку 70 држави во кои што ги нуди своите автомобили, а една од нив е и Македонија.


Па, оттаму, не ни чудно зошто огромен број на посетители користат "seat mk" во своите пребарувачи, со цел да ја видат одличната понуда на користени возила, но и на нови возила од Seat!


Одлични модели - добро познатите seat ibiza, seat leon, seat altea, seat arosa, seat cordoba, seat tarraco се омилените модели на огромен број на возачи, а доколку сакате да станете сопственик на овие автомобили, бидете сигурни дека таа одлука не би се покажала како разочарувачка!


Ова е воедно и една од причините поради кои луѓето во Македонија користат фрази како "seat mk" за пребарување или објавување на огласи.


Квалитет, издржливост и ентериер - ова се основните три карактеристики кои на најдобар начин ги отсликуваат карактеристиките на возилата од овој бренд, а поради тоа, не треба ни да бидете зачудени зошто се почесто ќе наидувате на огласи со префикс prodavam "seat mk".Како правилно да пребарувате или објавувате огласи на нашиот сајт?


Ако сакате да ја следите понудата на seat автомобилите, се што треба да направите е да ја искористите можноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него, да внесете клучен збор кој што директно или индиректно асоцира на вашата потреба - "seat mk", "seat leon", "seat ibiza", "seat tarraco" и тн.


Доколку пак, сакате да објавите оглас за продажба, потребно е да ја искористите алатката за таа намена, обрнувајќи внимание и на следниве работи: правилата за огласување, уредувањето на огласите, и практикувањето на прикачување на фотографии во огласите.


Зошто? Бидејќи огласите кои што немаат јасно дефинирана структура, кои што немаат слика и не ги исполнуваат пропишаните правила, истите не би биле ефикасни, или во најлош случај, не би биле одобрени од страна на администраторите на нашиот сајт!


За крај, се надеваме дека горенаведените совети Ви беа од помош, и доколку е тоа така, тогаш започнете со пребарувањ ена огласи или пак објавете оглас за продажба на seat mk кој што ќе ги исполнува веќе споменатите критериуми!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации