Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор turan,по категорија Автомобили,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: turan | Сите | Автомобили | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


14 мај 12:27 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Свети Николе

BMW 320cdi cabrio 2005

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
09 мај 19:09 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Свети Николе

Bmw 320 e90 2011

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 15:34 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 апр. 18:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Свети Николе

Seat Altea

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 апр. 15:48 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Свети Николе

Audi A3 2.0 140ks

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
26 мар. 19:38 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Свети Николе

Audi A3

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 00:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Свети Николе

Megane

2 850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 мар. 18:02 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Свети Николе

Renault

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
13 мар. 10:33 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Свети Николе

Ford 2000

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
07 мар. 00:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Свети Николе

Opel Corsa 1.2

1 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 10 000 - 14 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување turan | Сите | Автомобили | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


 • Turan во категорија Автомобили | Mercedes-Benz
 • Turan во категорија Возила
 • Turan во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Jetta
 • Turan во категорија Автомобили | Porsche
 • turan во категорија Автомобили | Seat | Ibiza
 • Turan во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Caddy
 • turan во категорија Автомобили | Toyota | Prius
 • Turan во категорија Автомобили | Citroën | C1
 • Turan во категорија Автомобили | BMW | X5 | X-модели
 • Turan во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации