Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Охрид

Aprilia , 17
BMW , 5
Can Am , 1
CFMOTO , 1
Ducati , 2
Generic , 1
Honda , 13
Kawasaki , 7
Keeway , 2
KTM , 1
Kymco , 1
Lifan , 3
MV Agusta , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 9
Skyteam , 1
SMC , 1
Suzuki , 6
SYM , 3
Vespa , 3
Yamaha , 8

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 ноем. 04:48 Скутер , Охрид

SYM 125 SR -12

1 500 ЕУР

04 окт. 14:18 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

2009 Honda gold wing 1800cc

25 000 ЕУР

Година: 2009
30 септ. 18:18 Скутер , Охрид

Sym 125

1 500 ЕУР

Година: 2009
29 септ. 16:33 Скутер , Охрид

Yuing 125 cc

450 ЕУР

Година: 2009
04 авг. 00:48 Скутер , Охрид

skuter

300 ЕУР

Година: 2020
21 јун. 23:11 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

Tocak

4 000 МКД

Година: Постари од 80-тите
06 јун. 20:01 Скутер , Охрид

Се продава скутер Tumopar 125cc.

300 ЕУР

Година: 2008
22 мај 21:54 Chopper/Custom , Охрид

Kawasaki Vulcan 900 cc

Година: 2009
11 мај 11:06 Претпријатие Моторцикли (над 50cc) , Охрид

ATV 200cc

2 850 ЕУР

Година: 2021
10 мај 11:51 Chopper/Custom , Охрид

Lifan 2010

Година: 2010
29 ноем. 22:30 Скутер , Охрид

Honda Shadow 600

4 000 ЕУР

Година: 1995
29 ноем. 16:05 Chopper/Custom , Охрид

Choper Harley Davidson 2015

Година: 2015
28 ноем. 17:33 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

DUCATI STREETFIGHTER 848 2014 PREMIUM

9 500 ЕУР

Година: 2014
28 авг. 17:45 Скутер , Охрид

Se prodava

Година: 2008
05 авг. 20:03 Претпријатие Спортски , Охрид

RKS 150

1 300 ЕУР

Година: 2019
03 авг. 11:44 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

Skuter RKS 150

1 300 ЕУР

Година: 2019
01 авг. 11:42 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

Vespa Primavera touring

3 200 ЕУР

Година: 2020
15 јул. 16:06 Скутер , Охрид

Motor Skygo SG 150T-7

450 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
06 јун. 12:44 Спортски , Охрид

Honda cbr600f

Година: 2011
04 јун. 13:07 Chopper/Custom , Охрид

Motor Lifan 250cc

1 350 ЕУР

Година: 2010
27 мај 21:32 Крос/Ендуро , Охрид

Kawasaki KX250L

3 000 ЕУР

Година: 2014
10 мај 20:43 Крос/Ендуро , Охрид

Se prodava Bmw R1200GsAdv

9 600 ЕУР

Година: 2008
05 мар. 10:25 Скутер , Охрид

Se prodava aprilia sr 50 2015 god

1 600 ЕУР

Година: 2015
18 дек. 14:45 Со четири тркала/ATV , Охрид , Дебарца

YAMAHA RAPTOR 660

3 300 ЕУР

Година: 2003
11 ноем. 23:13 Скутер , Охрид

Piaggio Beverly 350 Sport Touring

3 700 ЕУР

Година: 2016
22 јул. 11:55 Скутер , Охрид

Skoro nov skuter pominati samo 7000km

670 ЕУР

Година: 2008
11 јул. 16:05 Крос/Ендуро , Охрид

Prodavam supermoto enduro ORION 250 cc

880 ЕУР

Година: 2008
03 јул. 00:35 Скутер , Охрид

Samo 7000km pominati prv gazda

790 ЕУР

Година: 2008
18 јун. 14:39 Скутер , Охрид

Skuter Lifan LF150T-5

450 ЕУР

Година: 2007
05 јун. 07:52 Друго , Охрид

Ducati Monster 620

Година: 2007
12 мај 16:03 Крос/Ендуро , Охрид

Aprilia Pegaso

Година: 2000
12 мај 15:55 Спортски , Охрид

Kawasaki Er6n 2013!

Година: 2013
14 апр. 17:42 Крос/Ендуро , Охрид

Aprilija Tuareg 125

1 000 ЕУР

Година: 1990
22 мар. 13:50 Моторцикли (над 50cc) , Охрид

Kxd 125cc 4t

350 ЕУР

Година: 2012
10 септ. 08:09 Скутер , Охрид

Vespa Piaggio T5 150

Година: 1990
22 авг. 22:38 Претпријатие Скутер , Охрид

BMW C 650 GT

9 200 ЕУР

Година: 2015
01 авг. 12:38 Крос/Ендуро , Охрид

HONDA FMX 650 -07

3 200 ЕУР

Година: 2007
13 јун. 16:09 Спортски , Охрид

Aprilia RS 125 2t vo top sostojba

650 ЕУР

Година: 1998
01 јун. 23:09 Туринг , Охрид

BRP Can-am Spyder 1000cc -10

13 000 ЕУР

Година: 2010
07 мај 12:53 Chopper/Custom , Охрид

Honda Shadow 750 chopper

Година: 1999
22 апр. 21:18 Друго , Охрид

V-5 CRUISER cf moto ITNO

950 ЕУР

Година: 2010
07 ноем. 14:47 Спортски , Охрид

Yamaha R125

3 100 ЕУР

Година: 2014
05 ноем. 19:42 Скутер , Охрид

Beverly 300 cc

Година: 2010
24 окт. 17:52 Крос/Ендуро , Охрид

Big Dog Motorcycles YS250cc

1 100 ЕУР

Година: 2010
26 септ. 16:27 Скутер , Охрид

Piaggio Beverly

Година: 2017
12 септ. 20:05 Скутер , Охрид

Aprilia 200cc

1 150 ЕУР

Година: 2007
05 септ. 14:11 Скутер , Охрид

Scooter 150 Skuter

490 ЕУР

Година: 2006
03 авг. 13:01 Chopper/Custom , Охрид

Motor Kawasaki

5 300 ЕУР Price Reduced

Година: 2009

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации