Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Pazar5,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Pazar5 | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 04:08 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Скопjе  ·  Центар

Alfa Romeo Giulietta

16 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 03:00 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Карпош

RENAULT MEGANE III 1.5DCI 110KS EXPRESİON

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:15 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zimski.gumi KLEBER

5 000 МКД

Денес 01:10 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

GOLF 2.0-150 D 4MOTION

15 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 00:30 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Logan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

DACIA LOGAN 1.4 MPI BENZIN ATEST PLIN 75KS GOD -05 KAKO NOVA

1 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:25 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES A 180 CDI GOD -06 KLIMA 6BRZINI NAVI KAKO NOVA FULL

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 00:19 Автомобили  ·  Citroën  ·  C2  ·  Пробиштип

Citroen C2

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

Golf 5 1.9 TDI

6 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CORSA 1.3cdti - 95KS -ECO FLEX- 2011g. - 157.208km SERVISNA

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 22:13 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Suzuki Swift 1994 god

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Pazar5 | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Pazar5 pazar5 Pazar5 Pazar5 Pazar5 Pazar5 Pazar5 pazar5 Pazar5 Pazar5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации