Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Pazar5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Pazar5 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 08:19 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FIAT BRAVO 2.0 MJET.FULL.KLIMATRONIK.A.NIKI.

5 290 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 08:16 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6TDI

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:15 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA KAROQ 1.6 TDI

17 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 08:12 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Битола

Fiat punto 1.2 benzin 2003 god.. so 157 000 km

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 07:58 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI Q3 2.0 TDI,FULL,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 07:51 Авто плац Автомобили  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Скопjе  ·  Карпош

Jeep Wrangler neuvezuvan so 50000km

39 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 45 000 - 49 999
Онлајн
Денес 07:46 Автомобили  ·  Audi  ·  e-tron  ·  Скопjе  ·  Скопје

AUDI E-TRON 50 QUATTRO,FULL,VIRTUAL,KAMERA,NOVO VOZILO

45 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
Онлајн
Денес 07:44 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Скопје

HONDA ACCORD 2.2 I-DTEC,FULL,KAMERA,NAVI,ODLICNA SOSTOJBA

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 07:43 Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 118I,FULL,ODLICNA SOSTOJBA-KAKO NOVO,SERVISNA

13 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 07:36 Автомобили  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Toyota Aygo 2008g 1.0benzin Fuul oprema

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Pazar5 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Pazar5 pazar5 Pazar5 Pazar5 Pazar5 Pazar5 Pazar5 pazar5 Pazar5 Pazar5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации