Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор dojran,по категорија Куќи/Вили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: dojran | Сите | Куќи/Вили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 септ. 19:26 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
17 авг. 22:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Nova vila vo Star Dojran

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
07 авг. 10:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Nov Dojran

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
01 авг. 11:41 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran Ema

Број на соби: 3
Површина: 20
31 јул. 06:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Luksuzna kuka vo Star Dojran

270 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
26 јул. 08:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Apartmani i sobi vo Star Dojran

Број на соби: 6
Површина: 200
17 јул. 21:20 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Prodazba nma kuka vo star Dojran

53 500 ЕУР

Број на соби: 8
10 јул. 11:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka so bazen vo Star Dojran

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
22 јун. 00:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka na glavna ulica vo Star Dojran

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
10 мај 10:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo star Dojran

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
02 мај 11:34 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran

53 500 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
23 апр. 14:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Plac so stara kuka vo Nov Dojran

55 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 130
29 дек. 02:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Nov Dojran

34 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
03 ноем. 03:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran

37 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
25 авг. 10:21 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo star Dojran

Број на соби: 9
05 авг. 18:06 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se iznajmuva kamp prikolka vo Dojran

Број на соби: 2
28 јул. 15:52 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

VILA VO STAR DOJRAN DO KAFANA GRANIKO

350 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 20
22 јул. 08:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Nov Dojran

37 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јул. 20:41 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdava apartman vo Dojran

Број на соби: 1
20 јун. 08:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

1 200 МКД / месечно

Број на соби: 4
24 јан. 19:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Nov Dojran

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 дек. 11:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Star Dojran

80 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 140
16 дек. 19:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran na dobra lokacija

75 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 150
26 ноем. 03:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Гевгелија

Hotel na ski centar Kozuv

230 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 ноем. 03:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Vila vo Nov Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
30 септ. 15:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran povolno

65 000 ЕУР

Број на соби: > 10
08 септ. 19:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka so bazen vo Star Dojran

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
01 септ. 11:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Apartmani vo Dojran

Број на соби: > 10
25 јун. 17:48 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

VILA VO STAR DOJRAN DO KAFANA GRANIKO

300 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 20
10 јун. 21:29 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavat apartmani vo Star Dojran

Број на соби: > 10
20 мај 10:54 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Nov Dojran so pogled na ezero

53 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 100
22 апр. 23:05 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se izdavat apartmani vo Dojran

Број на соби: 4
Површина: 100
13 апр. 23:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Nov Dojran

53 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
11 апр. 12:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Nov Dojran

27 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
08 апр. 22:22 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se prodava kuka vo Star Dojran

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
10 фев. 21:05 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

kukja vo star Dojran

10 фев. 10:04 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Kuka vo Star Dojran

Број на соби: 8
30 ноем. 12:00 Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Se kupuva kuka Star ili Nov Dojran

14 окт. 18:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Гевгелиjа , Дојран

Stan vo Star Dojran

20 000 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување dojran | Сите | Куќи/Вили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

dojran Dojran dojran dojran Dojran dojran dojran dojran dojran dojran

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации