Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vizbegovo,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vizbegovo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 15:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KUKJA VO VIZBEGOVO 800m2 dvor

140 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 110
17 мај 13:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

OK131. Kuka vo Vizbegovo

140 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
Онлајн
15 апр. 11:35 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava renovirana kulja vo Vizbegovo

123 МКД

Број на соби: 6
14 апр. 11:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA KUKJA VO VIZBEGOVO

Број на соби: 10
04 мар. 20:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава куќа во Визбегово

87 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 фев. 18:14 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Vizbegovo do glavna ulica - 76 m2

Број на соби: 3,5
15 фев. 15:22 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

Број на соби: 4
Површина: 50
26 јан. 11:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Vizbegovo

200 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
14 јан. 12:20 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Vizbegovo do glavna ulica - 76 m2

Број на соби: 3,5
22 ноем. 16:51 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

SE PRODAVA PLAC 800m2 VO VIZBEGOVO

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
20 ноем. 07:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

vizbegovo

100 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 150
27 окт. 21:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka Vizbegovo

1 800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
26 окт. 13:36 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja so ureden dvor vo Vizbegovo

88 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
Онлајн
15 окт. 19:10 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

se prodava kukja vo VIZBEGOVO / Визбегово

Број на соби: 5
04 окт. 14:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava plac so kuka vo Vizbegovo

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
Онлајн
22 авг. 10:54 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Plac vo Vizbegovo 800m2 so kuka 110m2

155 000 ЕУР

Број на соби: 2
02 авг. 23:13 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka za izdavanje vo Vizbegovo

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
23 јул. 23:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 јул. 16:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo od 241m2

180 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 апр. 19:31 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka so bazen Vizbegovo

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
31 мар. 13:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: > 10
17 мар. 13:09 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

160 000 ЕУР

Број на соби: 7
10 фев. 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Vizbegovo New Star Residence

249 700 ЕУР

Број на соби: 5
03 фев. 09:26 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Kuka vo Vizbegovo

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
16 јан. 08:01 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA NOV OBJEKT, MOZNOST ZA NADGRADBA

180 000 МКД

Број на соби: 2
28 јун. 08:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sprat od kuka vo Vizbegovo Skopje

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
20 јун. 08:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

85 000 МКД

Број на соби: 6
13 јун. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskluzivni kuki od po 200m2 kaj hotel New Star

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
14 мар. 10:40 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
10 мар. 12:37 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Vizbegovo

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
07 фев. 08:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

175 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
29 ноем. 19:14 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 3
28 ноем. 17:06 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka so deloven prostor

155 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 ноем. 15:56 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo nas Vizbegovo

Број на соби: 3
28 ноем. 11:06 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 3
05 ноем. 13:17 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo 250m2 so plac 600m2

95 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
05 окт. 11:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Moderna kuka vo Vizbegovo

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
05 авг. 17:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vizbegovo kuka na plac 1600m2

Број на соби: 4
Површина: 120
Онлајн
30 јул. 14:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo od 120m2 so dvor

Број на соби: 5
Површина: 120
28 јун. 23:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo od 200m2

Број на соби: 5
Површина: 200
01 јун. 02:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Stanbena kuka vo Vizbegovo itno

45 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
17 мај 15:33 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 5
31 мар. 11:20 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
22 мар. 07:24 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Plac so kuka vo centarot na Vizbegovo

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 окт. 15:29 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Ekskluzivna Vila vo Vizbegovo

Број на соби: > 10
12 септ. 15:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam kukja vo vizbegovo

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 180
28 авг. 17:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Vizbegovo

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vizbegovo | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • vizbegovo во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • vizbegovo во категорија Компјутери (Комплет)
  • Vizbegovo во категорија Куќи/Вили
  • vizbegovo во категорија Работа и бизнис
  • vizbegovo во категорија Магацин
  • vizbegovo во категорија All Category
  • Vizbegovo во категорија Викендици
  • vizbegovo во категорија Индустрија и Работилница
  • vizbegovo во категорија Автомобили | Volvo
  • vizbegovo во категорија Станови

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации