Македонски | Shqip | English |

cento | Скопjе | Живеалишта | Куќи/Вили


20 јан. 21:51 , ,

Kuka vo Gazi Baba itno

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 140
13 јан. 15:39 , ,

KUKA OD 120m2 VO CENTO

Број на соби: 6
Површина: 120
05 јан. 19:48 , ,

KUKA vo CENTO

160 000 ЕУР

Број на соби: > 10
26 дек. 15:49 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 8
23 дек. 14:55 , ,

KUKA VO CENTO

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 дек. 23:21 , ,

Shitet shtepi / Prodavam kuka

Број на соби: 3
Површина: 110
02 септ. 02:07 , ,

��Se Prodava Kukja vo Čento.

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
16 мај 15:10 , ,

Kukja vo Cento

62 000 ЕУР

Број на соби: 4
13 мај 14:33 , ,

Kuka

105 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 апр. 13:58 , ,

Kuka vo Cento

Број на соби: 6
08 мар. 21:17 , ,

Kuka vo Cento itno

54 000 ЕУР

Број на соби: 6
24 фев. 10:09 , ,

Kuka vo naselba Cento

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 фев. 14:00 , ,

Kuka vo Cento

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
03 фев. 10:08 , ,

Kuka od 76m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 јан. 12:55 , ,

Kuka vo n.Cento

Број на соби: 2
Површина: 80
11 дек. 23:59 , ,

BARAKA VO CENTO ITNO

57 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 ноем. 14:37 , ,

Stan od 50m2 +terasa 6m2+ podrum 6m2 vo Cento

Број на соби: 3
Површина: 50
18 септ. 14:35 , ,

Kuka od 120m2

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
17 авг. 08:04 , ,

Prezidana baraka vo Cento

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 јун. 19:22 , ,

Kuka od 60m2

Број на соби: 3
Површина: 60
20 јун. 11:03 , ,

Kuka vo naselba Cento

60 000 ЕУР

Број на соби: 4

  • cento во категорија Куќи/Вили
  • cento во категорија Станови
  • cento во категорија Живеалишта
  • Cento во категорија Бараки и Гаражи
  • Cento во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • cento во категорија Станови
  • cento во категорија Маркетинг и Медиа
  • Cento во категорија Куќи/Вили
  • cento во категорија Куќи/Вили
  • cento во категорија Куќи/Вили

Кон почеток